menu
تلفن

داده پردازان هومان پویان

مدیریت شرکت داده پردازان هومان پویان، با 15 سال سابقه بازرگانی بین المللی و شناخت مشکلات و محدودیت های فعالیت های بازرگانی بین المللی، به منظور تسهیل خدمات به بازرگانان، سامانه جامع حمل و نقل کشوری را با محوریت اپلیکیشن زینگ پایه گذاری کردند.

گردش کار در اپلیکیشن زینگ با عنایت به ساختار قانونی و رسمی گردش کار در سیستم باربری وسائل نقلیه سنگین، طراحی شده است و بدون حذف یا اضافه کردن مراحل ثبت بارنامه و با در نظر گرفتن نقش تمام افراد شاغل در زمینه باربری از قبیل اعلام کننده بار، شرکت باربری صادر کننده بارنامه، شرکت بیمه، متصدیان حمل و نقل و انبارداران، صرفا جهت تسهیل و تسریع تبادل اطلاعات بین این افراد طراحی شده است و از اولین مرحله که اعلام بار می باشد تا مرحله تحویل بار، تمام اطلاعاتی که به صورت سنتی از طریق تلفن پیگیری می شده است را به داخل اپلیکیشن سامانه جامع حمل و نقل (اپلیکیشن زینگ) منتقل نموده است.

کلیه فعالیت ها و خدمات زینگ منوط به ثبت نام و احراز هویت از طریق کارت ملی و کارت هوشمند رانندگان می باشد و لذا متصدیان سامانه جامع حمل و نقل کشوری، با تضمین هویت افراد، بستر امن برای انتقال وجوه را تضمین می نمایند و در صورت بروز هرگونه اختلاف، 48 خط تلفن به منظور پشتیبانی و پیگیری وجوه پرداخت شده، در ساعات کاری پاسخگوی مشتریان خواهد بود.

تصاویر مجوزهای فعالیت:

در بخش زیر، تصویر مجوزهای تجارت الکترونیک اپلیکیشن زینگ و شرکت داده پردازان هومان پویان را مشاهده می نمایید.

  1. گواهی احراز صلاحیت تجارت الکترونیک از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (لینک مستقیم).
  2. مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن (لینک مستقیم).
  3. گواهی ثبت نرم افزار (سرآمد) در مرکز توسعه فناوری های اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (لینک مستقیم قابل استعلام با شماره 20130333 ).
داده پردازان هومان پویان داده پردازان هومان پویان داده پردازان هومان پویان
مطالب مرتبط:

آپارات  تلگرام  اینستاگرام  LinkedIn  فیس بوک  G+


© 
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


نماد اعتماد الکترونیک logo-samandehi گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد