اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان، ایوب کرد اظهار داشت: امسال سه میلیون و 105 هزار و 110 تن کالا با 193 هزار و 93 سفر باری توسط 193 هزار و 93 سفر ناوگان باری در این استان حمل شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه 59 شرکت حمل و نقل داخلی استان کالاهای این مدت را جابه جا کرده اند، افزود: مصالح ساختمانی، مواد شیمیایی و محصولات کشاورزی عمده کالاهای حمل شده در این مدت را تشکیل می دهند.

وی بیان کرد: با وجود شیوع ویروس کرونا هیچ محدودیتی برای ناوگان باری و جابه جایی کالا به ویژه کالاهای اساسی در این استان اعمال نشده و روند جابه جایی کالا همچنان با قوت ادامه دارد. هم اکنون هشت هزار و 730 نفر راننده، 6 هزار و 509 دستگاه ناوگان باری و همچنین سه پایانه بار، دو انجمن صنفی کارفرمایی شرکت ها و دو انجمن صنفی کارگری رانندگان باری در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای این استان فعالیت می کنند.

کرد با تأکید بر نظارت ویژه بر عملکرد و فعالیت شرکت های حمل و نقل، از رانندگان خواست هرگونه دریافت کمیسیون اضافی و سایر شکایات خود را از طریق سامانه های 141 ثبت و یا با مراجعه به ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای در سراسر استان، جهت بررسی و رسیدگی اطلاع دهند.

منبع: خبرگزاری مهر

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>