اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

حوله خشک کن یکی از انواع رادیاتور است که علاوه بر گرم کردن حمام باعث کم شدن غلظت رطوبت نیز می شود. رادیاتورهای حوله خشک کن در ساختمان نقش گرمایشی ایفا می کنند و جزء تجهیزات ساختمانی هستند که بر طبق دکوراسیون ساختمان در حمام و سرویس های بهداشتی نصب می شوند. در ادامه این مطلب به معرفی انواع حوله خشک کن، ویژگی و مزایای هریک از آن ها می پردازیم.

رادیاتور

این رادیاتورها باید به نحوی انتخاب شوند که هم از نظر گرمایشی مناسب بوده و هم قیمت آنها مقرون به صرفه باشد. نکته اصلی در انتخاب رادیاتور توجه به شاخص راندمان بالا و مصرف انرژی پایین می باشد زیرا رعایت این نکته منجر به انتخاب رادیاتوری ایده آل با ایجاد حرارت بهینه در فضای مورد نظر می شود. رادیاتورهای حوله خشک کن به انواع زیر دسته بندی می شوند:

  • رادیاتور حوله خشک کن شیشه ای
  • رادیاتور حوله خشک کن آلومینیومی
  • رادیاتور حوله خشک کن استیل

در ادامه به معرفی ویژگی های هریک از آن ها می پردازیم.

رادیاتور حوله خشک کن شیشه ای
سطح این نوع حوله خشک کن از شیشه های سخت شده با مقاومت حرارتی بالا و در طیف وسیعی از طرح و رنگ ساخته می شود. وزن رادیاتور شیشه ای بسیار سبک است و نصب آنها نیز آسان و بدون هزینه می باشد.

رادیاتور

رادیاتور حوله خشک کن آلومینیومی

حوله خشک کن آلومینیومی نوعی رادیاتور می باشد که به منظور تامین گرمایش حمام و یا سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. این رادیاتورها به دلیل داشتن ظاهری زیبا از جمله عناصر دکوراتیو محسوب می شوند. از این حوله خشک کن ها می توان برای خشک کردن حوله و لباس استفاده نمود. رادیاتورهای حوله خشک کن بر روی دیوار نصب و به صورت لوله ای و تخت تولید می شوند. متریال به کار رفته در این حوله خشک کن, ورق های آلومینیومی می باشند که به دلیل داشتن وزن بسیار سبک نسبت به سایر حوله خشک کن ها برتری دارند.

رادیاتور حوله خشک کن استیل

حوله خشک کن استیل از جمله رادیاتورهایی محسوب می شود که با توجه به دکوراسیون خانه از بین طرح ها و مدل های مختلف انتخاب می شود. این رادیاتورها با حفظ قابلیت گرمایشی خود نقش موثری در زیبایی دکوراسیون حمام ایفا می کنند و به دلیل استفاده از فولاد ضد زنگ در ساختار آنها می توان سالیان سال آنها را در حمام بدون نگرانی نگهداری نمود. این حوله خشک کن ها هم به صورت ساده و هم رنگ شده در بازار موجود هستند, بنابراین قبل از خرید این دستگاه برای اطمینان از عدم رنگ پریدگی سعی کنید نمونه رنگ شده آن را خریداری نمائید. وزن حوله خشک کن استیل نسبت به دو نوع دیگر حوله خشک کن کمی سنگین تر است.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>