اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


صادرات باسکول:
آیا می دانید که صادرات باسکول های دیجیتال 50 تن و 60 تنی جاده ای که برای توزین سریع، راحت و با دقت اجسام سنگین به کار می روند، به خارج از کشور میسر گردیده است؟

با تلاش پژوهشگران و صنعتگران داخل کشور، کیفیت و مرغوبیت باسکول های دیجیتالی جاده ای تولیدی داخل کشور به درجه ای رسیده است که به کشور های دیگر صادر می گردد. باسکول های دیجیتالی صادراتی از بهترین مواد با کیفیت ساخته می شوند و در همه ی مراحل اجرا، مورد بررسی دقیق قرار می‌گیرند.

این باسکول ها شامل باسکول های جاده ای 60 تنی و 50 تنی هستند که می توانند استفاده ی گسترده ای در صنایع و اماکن مختلفی که با توزین سر و کار دارند، داشته باشند. کیفیت مواد اولیه و اجرای دقیق آن‌ها از عوامل اصلی صادرات این باسکول ها می باشد. باسکول 60 تنی دیجیتال را می توان از فروشگاه‌های مختلفی خریداری نمود و از آن در موارد مورد نیاز بهره برد.

باسکول از وسایل کابردی در توزین می باشد. باسکول ها انواع مختلفی دارند که می توان آن ها را از فروشگاه های معتبر و همچنین سایت های اینترنتی خریداری کرد.

انواع باسکول:

باسکول کفی:
از این نوع باسکول بیشتر در بازار و مغازه استفاده می شود. باسکول فروشگاهی هم به آن گفته می شود. دو نوع از این محصول وجود دارد که یکی قدیمی و با سنگ کالا را وزن می کند و دیگری دیجیتالی. نوع دیجیتالی بسیار دقیق تر از قدیمی می باشد.

باسکول قطار کش:
از این باسکول برای وزن کردن بارها بسیار سنگین کار گرفته می شود و بیشتر در ایستگاه های قطار وجود دارد.

باسکول جاده ای:
این باسکول به شیوه های مختلف در جاده ها نصب می گردد و برای وزن بار کامیون ها و وانت بارها می‌باشد.

باسکول آویز:
این نوع باسکول به شیوه آویزان در جایی قرار می گیرد. برای وزن های 100 تا 10000 کیلوگرم بکار می رود. کاربردش زیاد می باشد.

باسکول 60 تنی که به آن باسکول تریلی کش هم می گویند در دو نوع ساخته می شود. یکی که فلزی است و برای بندرهای کشتی رانی و دیگری بتنی که بیشتر در جاده ها کاربرد دارد. ابعاد باسکول 60 تنی نیز متفاوت است و این بستگی به نوع سفارش خریدار دارد.

برای به دست آوردن لیست قیمت باسکول 60 تنی باید به فروشگاه هایی سر زد که در کار خرید و فروش انواع باسکول می باشند. این باسکول ها که برای توزین بارها و وسایل بزرگ کاربرد دارند، در انواع فلزی و بتنی ساخته می شوند. برخی این نوع باسکول را راحت روی کف جای گیر می کنند و برخی دیگر برای جاسازی آن باید زمین را گود کنند.

این مسائل همه روی قیمت محصول تأثیرگذار می باشد. درباره تعیین قیمت به دلیل ثابت نبودن آن، بهتر است با تولیدکنندگان باسکول صنعتی تماس گرفته شود. این تولیدکنندگان قیمت ها را اعلام می کنند.

بهترین سازنده باسکول 60 تنی در ایران

شرکت های گوناگونی می باشند که در کار تولید و ساخت انواع باسکول 60 تنی در ایران می باشند. این شرکت ها سعی می نمایند تا بهترین نوع کالا را وارد بازار کنند و به دسترس خریداران قرار دهند. در این جا می توان از شرکت پندکاسپین نام برد که یکی از چندین شرکت سازنده باسکول های جاده ای می باشد. این شرکت انواع و اقسام باسکول ها را پس از تولید به بازار عرضه می دارد.

نمایندگی فروش باسکول 60 تنی:

بیشتر شرکت های تولید کننده و یا وارد کننده باسکول، نمایندگی های مختلفی را در شهرهای گوناگون دارند. این نمایندگی ها پاسخگو هر نوع سوالی و از سوی دیگر، سفارش گیرنده و فروشنده هستند. پیدا کردن این نمایندگی ها کار ساده ای می باشد و نیاز است تا کمی جستجو کرد.

البته در این دوره زمانه، اینترنت کارها را ساده تر کرده است. شما به راحتی با وارد کردن واژه مورد نظر، می توانید نمایندگی های گوناگونی را که در هر شهری زندگی می کنید، از سازنده گان باسکول پیدا نمایید.

فروش اینترنتی انواع باسکول:
فروش اینترنتی انواع باسکول در سایت های مختلفی انجام می شود. این وب سایت ها در کنار کالاهای متنوع، باسکول را هم به فروش می رسانند. از راحت ترین کارها این است که بی دردسر، از فروشگاه های آنلاین معتبر خریداری نمایید و کالایی را که سفارش دادید، در زمان تعیین شده به دست آورید.

فروشگاه های آنلاین، انواع گوناگون باسکول را به فروش می رسانند. این فروشگاه ها گاهی تخفیف های ویژه ای را نیز در نظر می گیرند. برای این که از قیمت لودسل باسکول 60 تنی اطلاع حاصل کنید، می توانید به این وب سایت ها سر بزنید.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>