اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

به گزارش گروه بین الملل مانا، "Stephen Cotton" دبیر کل فدراسیون بین المللی کارگران حمل و نقل (ITF) در یک کنفرانس ویدیویی در این زمینه گفت: اگرچه موضوع تغییر خدمه کشتی ها هنوز به صورت کامل به سرانجام نرسیده، اما انتظار می رود دریانوردان به عنوان نیروی انسانی کلیدی باید در اولویت دریافت واکسن کووید 19 قرار گیرند.

وی از سازمان بهداشت جهانی نیز درخواست کرد قشر دریانورد را در درجه اول دریافت کنندگان واکسن قرار دهد.

وی در ادامه یاد آور شد: خوشیختانه خبر می رسد که فیلیپین به عنوان بزرگ ترین تأمین کننده خدمه کشتی ها در نظر دارد دریانوردان را در اولویت واکسیناسیون کووید 19 قرار دهد.

"Gerardo Borromeo" مدیرعامل مؤسسه حمل ونقل دریایی فیلیپین (PTC) نیز در این زمینه گفت: دولت فیلیپین در حال آماده سازی شرایطی است تا در اولین موج واکسیناسیون افراد، دریانوردان در اولویت اصلی قرار گیرند.

این حرکت با استقبال "گای پلاتن" دبیر کل (ICS) قرار گرفت، وی گفت: این خبر خوشحال کننده در مورد واکسیناسیون دریانوردان در فیلیپین یک گام مؤثر به جلو است و امیدوارم که سایر کشور ها نیز از این کشور الگو بگیرند.

"Andreas Nordseth" مدیر کل سازمان دریایی دانمارک نیز در این کنفرانس با اشاره به اینکه منتظر موفقیت های اعلام شده در زمینه تولید واکسن هستیم گفت: معتقدم که در یانوردان باید در اولویت اول دریافت این واکسن قرار گیرند، زیرا باید تلاش کنیم تا دریانوردان به ما اعتماد کنند، چون آنان حق بزرگی به گردن جهانیان در دوران کرونا دارند.

منبع: مانا

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>