اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

جعفری

صادرات سبزی جعفری خشک و تازه خورد شده به عراق:
انواع سبزی خشک از جمله جعفری را می توان با قیمت و بسته بندی مناسب به عراق صادر نمود. با توجه به نبودن زیر ساخت های تولید محصولات در عراق و همسایگی نزدیک این کشور به ایران، به راحتی می توان برای صادرات به این کشور برنامه ریزی نمود.

توجه به کیفیت مورد انتظار و بسته بندی مناسب برای این بازار آماده، می تواند راهگشای ورود انواع محصولات و از جمله سبزی خشک به این کشور باشد. هرچند نقش تعین کننده دولت برای رایزنی های سیاسی را نمی توان نادیده گرفت اما همت تجار و همکاری تولیدکنندگان برای حضور پر رنگ تر در عراق، بسیار موثر خواهد بود.

برنامه ریزی برای صادرات انواع سبزی خشک مانند جعفری، می تواند کشور را در پیشبرد اهداف در بازار جهانی کمک کند. چرا که کشور استعداد زیادی برای این گونه محصولات دارد.

تولید سبزیجات مختلف در ایران با توجه به فصول متعدد به راحتی انجام می شود. زیرا این محصولات را می‌توان هم در فصول سرد و هم گرم سال کشت نمود. لذا می توان برای عرضه انواع سبزی در بازار داخلی و خارجی برنامه ریزی و فعالیت کرد.

جعفری خورده شده

صادرات سبزی جعفری:
از میان سبزیجاتی که در ایران تولید شده، جعفری هم کیفیت بسیار خوبی داشته و می توان آن را به راحتی طی فرایند های مشخص مکانیزه، آن را خشک نمود.

بودن شک صادرات انواع سبزی خشک بسیار آسان تر از سبزی های تازه است. زیرا هم ماندگاری بالایی داشته و هم وقتی به صورت بسته بندی عرضه می شود، خریداران مشتاق تر به آنها خواهند شد.

تولید کننده های سبزی جعفری خشک آن را در انواع بسته بندی های استاندارد و بهداشتی عرضه می‌دارند. این موضوع سبب جلب توجه خریداران خارجی به محصولاتشان شده و می تواند صادرات را برای آنها راحت کند.

سبزیجات خشک در کشورهای مختلف دنیا امروزه یکی از مهم ترین خوراکی ها بشمار می آید که می توانند برای حفظ سلامتی و دوری از بیماری ها آنها را در برنامه غذایی خود قرار دهند. لذا کشورهایی که توان تولید سبزیجات را نداشته برای خرید آنها به دیگر کشورها مراجعه کرده و سعی در تهیه سبزیجات خشک استاندارد دارند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>