اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین بهروز آقایی، بیان کرد: بندر چابهار به عنوان یکی از بنادر مهم و استراتژیک کشور از تجهیزات مناسب و مدرنی برای تخلیه و بارگیری انواع کالا برخوردار است، به گونه ای که به واسطه این قابلیت بارگیری روزانه کالاهای صادراتی در این بندر به 15 هزار تن ارتقا پیدا کرده است که رکوردی جدید محسوب می شود.

بندر چابهار فقط یک بندر سنتی نیست
به واسطه اقدام های توسعه ای انجام شده، بندر چابهار دیگر یک بندر سنتی نیست. عدم محدودیت در پهلوگیری کشتی و پذیرش کالا و ارائه تخفیفات قابل توجه در انبارداری کالاهای معدنی و ساختمانی از جمله قابلیت های ویژه این بندر اقیانوسی است.

بندر چابهار با ظرفیت صادرات مواد معدنی
آقایی با اشاره به طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار که فاز نخست آن عملیاتی شده است و در فاز دوم اجرایی قرار دارد، تصریح کرد: با توجه به توسعه زیرساختی و تجهیزاتی صورت گرفته، بندر چابهار ظرفیت بسیار مناسبی جهت صادرات مواد معدنی و مصالح ساختمانی به بازارهای هدف نیز دارد.

رشد 5 برابری صادرات در بندر چابهار
مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان اضافه کرد: ظرفیت های موجود در بندر چابهار و تخفیفات ارائه شده به کالاهای صادراتی موجب رشد قابل ملاحظه 5 برابری صادرات از ابتدای امسال تاکنون از این بندر استراتژیک شده است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>