اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

سبد لباس

صادرات سبد لباس پلاستیکی به عراق:
می‌توان گفت سبد لباس پلاستیکی از جمله وسائل ضروری هر خانه‌ایی بشمار می رود. لزوم جداسازی لباس‌های چرک از لباس های تمیز باعث جلوگیری از انتشار انواع آلودگی های موجود در الیاف پارچه می‌شود.

این سبد ها معمولا در سایز های مختلف متناسب با نیاز خانواده ها تولید می شوند. طرح های متنوعی از این محصول در بازار موجود است که انتخاب آن بستگی به سلیقه اشخاص و محل مورد استفاده ی آن دارد.

شرکت های تولیدی زیادی در کشور با تجهیزات به روز خود اقدام به تولید انواع سبد های پلاستیکی و عرضه‌ی آن به بازار های داخلی و خارجی می کنند.

انواع سبد لباس جهت نگهداری البسه های چرک:
به دلیل اختلاف سلیقه هایی که میان مشتریان وجود دارد، تولید کنندگان این محصول معمولا انواع سبد پلاستیکی با طرح و ابعاد مختلف را تولید و روانه ی بازار می کنند.

سبد های لباسی که جهت نگهداری البسه چرک تولید می شوند به لحاظ مواد اولیه سازنده، طرح و رنگ، طبقه بندی و ابعاد با یکدیگر متفاوت می‌باشند. در ادامه به تشریح هر کدام می پردازیم.

سبد لباس

انواع سبد لباس چرک بر اساس مواد اولیه:
بدیهی است که یکی از فاکتور های مهم تأثیر گذار بر کیفیت نهایی محصول، نوع مواد اولیه تشکیل دهنده آن می باشد. این محصول از متریال های مختلفی مانند پلاستیک، استیل، کنف، چوب و پارچه تولید می شود. سبد های پلاستیکی به لحاظ استفاده از پلاستیک تزریقی مرغوب، کیفیت و قیمت بسیار مناسبی نسبت به سایر جنس ها دارد.

انواع سبد لباس چرک بر اساس طرح و رنگ:
یکی از موارد تأثیر گذار در جذب مشتری و فروش بیشتر یک محصول، ظاهر زیبا و طراحی شکیل آن است. سبد های لباس امروزی، علاوه بر کیفیت مناسب به لحاظ جنس، ظاهری جذاب و مشتری پسند دارند.

انواع سبد لباس چرک بر اساس طبقه بندی و ابعاد:
هرچه تعداد نفرات استفاده کننده از سبد لباس بیشتر باشد، حجم آن نیز بزرگ تر انتخاب می شود. در برخی مدل ها برای جداسازی لباس افراد از یکدیگر طبقه هایی درون سبد طراحی شده که لباس ها را از یکدیگر تفکیک می کند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>