اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

پتو

صادرات پتو ایرانی به عراق:
صادرات پتو ایرانی به کشور های همسایه به ویژه عراق، افغانستان و پاکستان مسیری برای ورود به کشور بوده و بازار خرید و فروش پتو را با رونق زیادی روبه رو ساخته است.

 اقتصاد هر کشوری وابسته به میزان ارزی است که به وسیله ی صادرات وارد چرخه ی صنعتی آن می گردد به همین جهت کشوری از اقتصاد قوی برخوردار است که اقتصاد خود را بر مبنای صادرات محصولی بنا کرده باشد که تولیدش محدود نبوده و پایان پذیر نباشد.

این در حالیست که مهم ترین کالای صادراتی کشور ما نفت است، محصولی پایان پذیر که نمی دانیم تا چه زمانی وجود دارد و هیچ اطلاعی از موجودی چاه هایش نداریم.

به همین جهت بزرگ ترین خدمت به ایران عزیزمان این است که در زمینه ی صادرات محصولات غیر نفتی کوشا باشیم و بتوانیم محصولی را که تولید کشور خودمان است به سایر کشور ها بفروشیم و ارز وارد کشور نماییم.

پتو

پتو ارزان قیمت ایرانی جهت صادرات به عراق:
یکی از بزرگ ترین بازار ها برای صادرات پتو ایرانی کشور دوس و همسایه ی ما عراق است. این کشور در سال های اخیر درگیر جنگ های داخلی و تهاجمات خارجی بوده که باعث از بین رفتن بخش اعظمی از صنایع آن شده است لذا برای تامین مایحتاج مردم خود ملزم به وارد کردن محصولات محتلف از کشور های دیگر می‌باشد.

برای واردات هر محصولی یکی از مهم ترین آیتم هایی که باید به آن توجه داشت بعد مسافت است، زیرا هزینه ی حمل یکی از هزینه هایی است که بر قیمت نهایی آن محصول تأثیر ویژه می گذارد.

پتو

به همین جهت برای تجار عراقی بهترین گزینه واردات پتو ایرانی است زیرا فاصله ی نزدیک دو کشور و مرز مشترک خاکی زیاد باعث می شود برای حمل محموله نیازی به کشتی و هواپیما نباشد که خود به معنی کاهش قابل توجه هزینه هاست.

از سوی دیگر ایران در صنعت تولید پتو بسیار نیرومند ظاهر شده و توانسته پتو هایی تولید کند که از جهت کیفیت با انواع پتو خارجی قابلیت رقابت دارند. همین دو علت کافیست تا ایران مرکز خرید عمده پتو برای خریداران و تجار عراقی به حساب بیاید.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>