اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

تشک آکاردئونی

صادرات تشک آکاردئونی به عراق:
صادرات تشک آکاردئونی مسافرتی به مقصد کشور عراق در سال های اخیر رونق زیادی یافته است به همین جهت کارخانه ها و کارگاه های تولید تشک مسافرتی سعی در بالا بردن سطح کیفی محصولات خویش می ‌مایند.

 هر انسان تقریبا یک سوم از عمر خود را در خواب به سر می برد، یک سومی که اگر در شرایط ایده ال نگذرد فرد انرژی لازم برای دو سوم باقیمانده را نخواهد داشت و همچنین بسیاری از بیماری های روحی و جسمی نیز در اثر همین مساله ایجاد می شود.


مهم ترین مواردی که برای داشتن یک خواب راحت باید مدنظر قرار داد این ها هستند:

  • فضای خواب به اندازه ی کافی تاریک و ساکت باشد.
  • دمای اتاقی که در ان می خوابید تنظیم باشد.
  • سطحی که بر روی ان می خوابید به اندازه ی کافی نرم و راحت باشد.
  • بالشی که زیر سر می گذارید مناسب باشد.
  • در مواردی که در بالا آمده به جز اولی باقی با استفاده از کالای خواب مناسب ایجاد می شود، در مورد دوم پتوی خوب، مورد سوم تشک ایده آل و در سومی نیز بالش طبی مناسب می تواند شرایط ایده ال را برایتان فراهم نماید.

پس تا اینجا با اهمیت انتخاب درست کالای خواب مناسب آشنا شدیم و جالب است بدانید که در تمامی کشور ها و فرهنگ ها نیز این مساله حائز اهمیت است و بدان توجه ویژه ای می شود.

مزایای استفاده از تشک مسافرتی:
یکی از مهم‌ترین محصولاتی که در اتاق خواب استفاده می‌شود و سلامت ستون فقرات، کمر و پاها را تضمین می‌کند تشک طبی مناسب است. در گذشته از تشک‌های سنتی استفاده می شد که غالبا از پشم یا پنبه پر می‌شدند و معمولا تعداد آن در هر خانه ای چند تا بیشتر از تعداد اعضای آن خانواده بود تا اگر مهمانی برایشان آمد در زمان خواب بتوانند جای راحتی برایش فراهم کنند.

با گذشت زمان و زیاد شدن میزن مشغله افراد دیگر زمانی برای جمع کردن و پهن کردن مجدد رختخواب نبود، به همین جهت تختخواب‌ها وارد اتاق‌های خواب شدند و با ورود تشک های خوشخواب تعدادی از تشک‌های سنتی هر خانه کم شد.

کوچک‌تر شدن محیط خانه ها و تبدیل شدن زندگی ها به زندگی آپارتمانی نیز افراد را با کمبود فضا مواجه کرد تا جایی که به این فکر افتادند برای تشک‌های سنتی جاگیری که جهت آرامش مهمان‌ها نگهداری می شد نیز تدبیری بی اندیشند. نتیجه ی این تفکرات شد تشک های سبک، کم حجم و قابل جابه جایی که در اصلاح آن‌ها را تشک مسافرتی می خوانیم.

تشک مسافرتی یا تشک مهمان در ابعاد، اندازه‌ها، جنس ها و کیفیت های مختلف در بازار موجود است و افراد با توجه به نیاز خود و هزینه ای که برای این کار کنار گذاشته اندنوع مدنظر خود را انتخاب می نمایند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>