اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

هدف استفاده از بالکن
در ابتدا لازم است به این سؤال پاسخ دهید که چرا به یک بالکن زیبا و فانتزی نیاز دارید؟ آیا هدف شما استفاده از این فضا برای کارهای شخصی مانند تمرین یوگا، مطالعه و نوشیدن یک فنجان قهوه می باشد یا در نظر دارید از آن به عنوان یک باغچه کوچک استفاده نمایید.

استفاده از بالکن برای برپایی مهمانی های کوچک و خوردن شام در کنار خانواده و دوستان، یکی از ایده های منحصر بفرد در نظر گرفته می شود. مشخص کردن هدف استفاده از این فضا، اولین قدم برای طراحی یک فضای زیبا می باشد.

زمانی که تصمیم نهایی برای استفاده از بالکن را اتخاذ کردید و در مورد شکل ظاهری آن نیز مطمئن شدید، در انتخاب مبلمان و صندلی مناسب دچار مشکل نخواهید شد.

بالکن

استفاده از بالکن برای ایجاد آرامش
در طول فصل تابستان، بسیاری از افراد به دنبال فرصتی برای نشستن در بالکن و لذت بردن از نسیم عصرگاهی هستند. بنابراین لازم است که فضای بالکن خود را به گونه ای دنج طراحی کنید.

ایجاد فضای نشیمن در بالکن
چگونه می توان بدون استفاده از اجرای راهکاری کاربردی برای ایجاد فضای نشیمنی در بالکن، راحتی در این فضا را ایجاد کرد؟ استفاده از میز و صندلی فضای باز برای ایجاد چنین فضایی الزامی می باشد. اهمیت این موضوع برای بالکن هایی که چشم انداز زیبایی دارند دوچندان می باشد.

زمانی که از یک میز و صندلی حیاط و تراس در خانه خود استفاده می کنید، علاقه بیشتری به استفاده از آن مکان پیدا خواهید کرد و از نشستن در چنین فضایی لذت خواهید برد. استفاده از هر نوع وسیله ای در فضای بالکن امکان پذیر می باشد و هیچ محدودیتی وجود ندارد. به کارگیری این وسایل تنها به اندازه بالکن بستگی دارد.

شما می توانید بسته به اندازه فضای آن از یک تاب، چهارپایه های کوچک و یا مبلمان های راحتی که اندازه آن ها کوچک است استفاده نمایید. با این حال پیشنهاد ما به شما استفاده از وسایل ضد آب و مهم تر از آن وسایلی که نگهداری از آن ها راحت است، می باشد.

اگر فضای بالکن کوچک است می توانید از صندلی و میزهای تاشو استفاده نمایید. شما می توانید با مراجعه به مراکز فروش میز و صندلی بالکن نمونه ای مناسب از آن ها را با توجه به فضای مورد نظر تهیه و مورد استفاده قرار دهید. قیمت میز و صندلی بالکن به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از عوامل تأثیرگذار در این زمینه متریال به کار رفته در ساخت آن می باشد.

استفاده از رنگ ها
وقت آن رسیده است که به فضای بالکن خود روح ببخشید. هیچ چیز به جز رنگ ها نمی تواند این شادابی را به ارمغان بیاورد. استفاده از رنگ های روشن و جذاب به تحقق این خواسته شما کمک خواهد کرد. اگر به رنگ های خنثی علاقه بیشتری دارید، از یک یا دو رنگ خنثی برای صندلی ها استفاده کرده و وسایل تزئینی رنگی را به فضای بالکن اضافه نمایید.

بالکن

نور پردازی فضای بالکن
بالکن های روباز و بسته، هردو به نوری مناسب نیاز دارند. خوشبختانه راه های زیادی برای حل این مشکل وجود دارد. برای مثال می توانید از انواع لامپ یا رشته های نوری، استفاده نمایید. برای ایجاد جذابیت بیشتر می توانید از چراغ های رنگی استفاده کنید. برای اجرای راه حلی ارزان قیمت در جهت نورپردازی بالکن، می توانید حباب لامپ ها را بر اساس رنگ های مورد علاقه خود، رنگ آمیزی کنید.

استفاده از ریسه های نوری فضای بسیار زیبایی برای شما به وجود می آورد. استفاده از این ریسه ها فضای رمانتیکی در زمان صرف شام در بالکن، تمرین ورزشی و یا در زمان استراحت ایجاد می کند. به یاد داشته باشید که با باز کردن درب بالکن، می توانید به طور هم زمان از بالکن و فضای اتاق استفاده کنید و در این صورت فضای بزرگ تری برای مهمانی های خود در اختیار داشته باشید.

ایجاد حریم خصوصی در استفاده از بالکن ها
از آن جا که بالکن قسمتی از فضای خانه به شمار می آید، باید این اطمینان را حاصل کنید که حفظ حریم شخصی این قسمت در نظر گرفته شده است. استفاده از پرده هایی مانند شیدهای بیرونی، راه حلی مناسب برای حل این مشکل می باشد. اگر در فضای بالکن از گل و گیاهی که نیاز به نور آفتاب دارند استفاده کرده اید، برای استفاده از نور خورشید نیاز به پانل های مشبک دارید. استفاده از پرده های شیک و مناسب به فضای بالکن ظاهری لوکس و چشم نواز می بخشد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>