اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

دستورالعمل نحوه تشکیل شرکت های کوچک مقیاس (خوداتکایی) از طرف سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ابلاغ شد.

به گزارش تین نیوز، یک فعال صنفی بخش حمل و نقل جاده ای در این زمینه گفت: بلاخره پس از یکسال و اندی از توقف پروسه تشکیل شرکت های حمل ونقل کالا، درتاریخ 12 آذر ماه 99 دستورالعمل نحوه تشکیل شرکت های کوچک مقیاس (خوداتکایی) از طرف سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ابلاغ شد.

محسن متقین افزود: اگر چه نامه کانون، انجمن های صنفی کارفرمایی شرکت ها و موسسات حمل و نقل کالا به وزیر راه و شهرسازی نشان از این واقعیت تلخ دارد که شرکت های حمل ونقل و تشکلات صنفی آنها تشکیل این نوع شرکت ها را در تضاد با منافع خود می دانند و به دنبال تلاش برای ایجاد ارتباط با مدیران ارشد کشور و اتخاذ حمایت آنها و تحت فشار قرار دادن سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای هستند.

رئیس هیئت مدیره انجمن کارگری رانندگان یخچالدار خراسان رضوی در کانال تلگرامی خود تأکید کرد: ولی مطمئنا با باز شدن و تحلیل مفاد دستورالعمل توسط پژوهشگران این حوزه، امیدها برای مه آلود نشان دادن فضای تصمیمات کلان صنفی به یاس مبدل خواهد شد و آفتاب طلوع خواهد کرد.

متقین عنوان کرد: البته لازم به توضیح است این تصمیم هیچ منافاتی با روند بارنامه نویسی شرکت های کاغذی نداشته به جز آنکه شرکت های خوداتکایی کوچک پس از این برای کامیون های ملکی خود در سراسر کشور خود اقدام به صدور بارنامه خواهند کرد و دیگر شرکت ها از صدور بارنامه برای آنها منع شده اند.

وی تأکید کرد: با توجه به موضع گیری تشکلات صنفی مردم نهاد شرکت های حمل ونقل، امروز، مسئولیت تشکلات صنفی کامیونداران و رانندگان برای ایجاد انسجام، ایجاد بسترهای مناسب و راهنمایی خودمالکان، برای تشکیل شرکت های کوچک مقیاس (خوداتکایی) چندین برابر شده است.

منبع: تین نیوز

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>