اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

چادر برزنتی مسافرتی کوچک:
چادر مسافرتی یکی از بهترین و مناسب ترین راه برای استراحت کردن در محیط های بیرون از خانه می باشد.

کمتر پیش می آید که کسی از مسافرت رفتن دوری کند و بدش بیاید. اما اگر قصد سفر کردن به جایی را دارید تا بعد از مدتها حال و هوایی عوض کنید و با انرژی تر به کارهای روزانه خود رسیدگی کنید باید تمام امکانات مربوط به سفر را همراه خود داشته باشید.

یکی از این امکانات تهیه ی یک چادر خوب است، لازم به ذکر است که اگر چادر مناسبی نداشته باشید ممکن است که نتوانید خیلی از سفرتان لذت ببرید. تهیه ی یک چادر که حس آرامش و امنیت را به شما بدهد بسیار خوب است. در ادامه با برخی از ویژگی ها بیشتر آشنا خواهید شد.

مدل های مختلف چادر:

  • چادر فنری.
  • چادر عصایی.
  • چادر اتوماتیک.

چادر مسافرتی

چادرهای فنری:
جزو سنگین ترین و پرحجم ترین نوع چادرهای مسافرتی می باشند که بیشتر مناسب محیطهای کنار ساحل و دریا بوده و یا در محیط هایی که دمای آن خیلی بالا و یا خیلی پایین نباشد مناسب است. اما باید این را بدانید که این چادر نسبت به نوع های دیگر خیلی مستحکم نمی باشد و از قیمت پایینی برخوردار است

چادر مسافرتی

چادرهای عصایی:
این چادر نسبت به نوع فنری مستحکم تر بوده و ثبات بیشتری دارد، از این چادر بیشتر برای کوهنوردی، صحرا نوردی، و طبیعت نوردی استفاده می گردد.

ذکر این نکته قابل توجه است که چادرهای عصایی از وزن و حجم کمتری برخوردارندو از یک رویه و چند پایه از جنس فایبرگلاس ساخته شده اند و به همین خاطر است که نسبت به نمونه فنری خود حرفه ای تر هستند.

چادر مسافرتی

چادرهای اتوماتیک:
چادرهای اتوماتیک تشکیل شده اند از یک سری ستون و بازو که به پارچه های چادر متصل هستند و با باز کردن این ستون ها چادر به خودی خود سر پا می شود. از مزایای این نوع چادر برپایی و نصب بسیار سریع آنهاست.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>