اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

دستکش لاتکس

صادرات دستکش لاتکس ایرانی:
آیا می دانستید صادرات دستکش لاتکس ایرانی ارز آوری قابل توجهی را برای تجار و تولیدکنندگان دستکش ایرانی دارد؟ یکی از دلایل آن گسترش نیاز روز افزون کشورها به تجهیزات بیمارستانی و مصارف شخصی در حوزه استفاده از انواع دستکش می باشد.

با توجه به اینکه کشور های حوزه خلیج فارس جزء کشورهای مصرف گرا به شمار می روند، بنابراین همواره ورود و حضور در این بازارها برای تولید کنندگان و بازرگانان بسیار حائز اهمیت بوده است. و سود سرشاری را نصیب صادر کنندگان خواهد نمود. 

صادرات انواع دستکش ایرانی:
با توجه به بالا بودن ذخایر نفتی در ایران و همچنین قوی بودن صنایع پتروشیمی، بنابراین مواد اولیه انواع دستکش در ایران بسیار ارزان و مقرون به صرفه تر می باشد. در نتیجه صادرات انواع دستکش از ایران به سایر کشورهای منطقه مانند عراق، افغانستان و غیره بسیار به صرفه و توجیه اقتصادی برای وارد کنندگان و بازرگانان کشورهای مقصد خواهد داشت.

از جمله انواع دستکش هایی که به صادرات آنها می توان اقدام نمود به قرار زیر می باشد:

  • دستکش پزشکی مانند دستکش لاتکس، دستکش نیتریل و دستکش وینیل.
  • دستکش خانگی یا دستکش آشپزخانه.
  • دستکش کار و دستکش ایمنی.
  • و دیگر دستکش های تخصصی در انواع صنوف و حوزه های گوناگون.

شرایط صادرات انواع دستکش از ایران:
با توجه به این نکته که انجام امور صادرات برای هر محصول با توجه به قوانین و استانداردهای بین المللی دشوار می باشد، بنابراین در مرحله اول باید تولیدکنندگان به مسئله استانداردسازی محصولات طبق قوانین بین المللی توجه نمایند.

مثلاً در ورود کالا به کشور عراق باید برچسب لاتین و عربی رویشان درج گردد. و اگر کالاهایی از لحاظ مشخصات، مورد مقبول گمرک عراق نباشند مرجوع می گردند. و از ورود کالاهایی مانند دستکش به این کشور ممانعت می شود.

یه طور کلی انواع دستکش ساختمانی، دستکش کارگری، دستکش خانگی و دستکش های پزشکی از کالاهای پرمصرف در کشور عراق به شمار می روندد. و همچنین چون ایران پتانسیل و تکنولوژی تولید انواع دستکش را دارا می باشد، بنابراین این یک فرصت استثنایی برای صادرات انواع دستکش به عراق و ارز آوری برای کشورمان می باشد.

امکان صادرات دستکش لاتکس به کشورهای منطقه:
ایران از لحاظ دانش فنی و تخصصی تولید دستکش لاتکس در منطقه جزء برترین ها به شمار می رود. و همچنین چون مواد اولیه انواع دستکشهای با پایه پلاستیک در ایران فراوان می باشد، بنابراین قیمت تمام شده دستکش در ایران پایین است. از طرفی دیگر کیفیت دستکش های ایرانی نیز با توجه به تکنولوژی و دستگاه های موجود تولید، قابل قبول می باشد.

بنابراین می توان روی امر صادرات انواع دستکش از ایران به حوزه خلیج فارس و همچنین صادرات دستکش به حوزه ASEAN مانور بیشتری داد. و از دیگر مزایایی که امر صادرات را برای ایران راحتتر کرده است؛ وجود راه‌های آبی منطقه ای و بین المللی می باشد، که از این طریق می توان مبادلات بین المللی را تسریع بخشید.

مشکلات تولیدکنندگان ایرانی:
یکی از مسائلی که تولیدکنندگان با آن مواجه هستند عدم حمایت مناسب مسئولین امر در این زمینه می‌باشد. و همچنین عدم تثبیت قیمت مواد اولیه یکی دیگر از مشکلات بزرگی است که بر سر راه تولید کنندگان، بازرگانان و فعالین در حوزه دستکش می باشد.

مسئله مهم دیگری که نمی توان از کنار آن گذر کرد، عدم آشنایی برخی از مدیران با روند تولید و صادرات بوده و است این مسئولین نا آگاه با مصوبات و برنامه ریزی های غیر حرفه ای خود همواره ضرر جبران ناپذیری را به تولید کنندگان و بازرگانان وارد می نمایند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>