اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ساندویچ پانل

پنل هایی ضد حریق، با نام سیستم ساندویچی که در اتصال با پنل فیبر متراکم کاربرد پیدا می کند، محصولی است که به تازگی در صنعت ساخت ساز معرفی شده است. این محصول جدید در ترکیب با اجزای مختلف و در طیفی گسترده از یک ترکیب ساده با پنل فیبر متراکم  تا ساختارهای ساندویچی چند لایه موجود هستند که این اجزا در نهایت یک واحد یکپارچه را شکل می دهند. این سیستم نوین به ساخت درب های ضد حریق که در واقع یکی از کاربرد های اصلی این مصالح است، کمک می کند.

کاربران این محصول می توانند به راحتی با چسباندن پنل های ضد حریق به دیگر اجزای درب های موجود، نیاز خود را برای داشتن یک درب ضد حریق تامین کنند. همچنین، مقاومت حرارتی برخی از ساندویچ ها به صورت موفقیت آمیزی به شکل یک عضو مستقل یا در ترکیب با اجزای در آزموده شده اند. به عنوان مثال، پنل های مشخصی از سیستم ساندویچی شرکت تولید کننده ی این محصول که به صورت منحصر به فرد برای ایالات متحده طراحی و تولید شده اند، مقاومت حرارتی بین 20 تا 90 دقیقه را گواهی می کنند.

مزایا

  • این پنل ها تمامی لیست نیاز هایی را که توسط موسسه ی کنترل کیفیت صادر می شود و یک درب جهت ضد حریق بودن باید دارا باشد را پوشش می دهد. این لیست شامل هسته درب، سیستم و تجهیزات ضد آب کردن لبه های در و تثبیت 20 تا 90 دقیقه مقاومت حرارتی برای بدنه و قاب درب های چوبی ضد حریق است.
  • این پنل ها هم در مقابل آتش و هم دود مقاوم بوده و در برابر حرارت نیز ایزوله هستند.
  • این پنل ها در دمای 100 درجه ی سانتی گراد واکنش پایین در برابر حرارت داشته و به کندی در برابر حرارت واکنش نشان می دهد.
  • این پنل ها با ضخامت کم به اندازه ی 4.445 سانتی متر ساخته شده اند.
  • تنوع در طرح های زیبا از طریق ایجاد تنوع در سطوح بیرونی و قابل رویت این پنل ها فراهم آمده است.
  • دارای سطحی براق بوده و از 17.1 تا 535.5 سانتی متر مربع موجود است. با دارا بودن خصوصیت سیستم نر و مادگی، نصب رویه صاف آن را آسان می کند.
  • لوازم و اجزای درب با دوام بوده و پس از استفاده ی طولانی همچنان موثر و کاربردی باقی می مانند.
  • تجهیزات مقاوم جدیدی به عنوان اجزای درب آزموده شده و به جهت تکمیل طیف درب ها معین شده اند.
  • استفاده از این مصالح هم به عنوان هسته ی مرکزی درب و هم پوشش لبه های درب امکان پذیر است.

مزایای استفاده از پنل های ضد حریق برای تولید کنندگان درب

در ساخت این پنل های، متخصصان از خاصیت چسبندگی بالای رزین اپوکسی برای پوشش اجزای اصلی این پنل ها، مانند سیلیکات هیدروکسید سدیم و فیبرهای شیشه ای، بهره می برند. از آنجا که لایه های خارجی این سیستم ساندویچی جدید شامل پنل فیبر متراکم است لذا تولید کنندگان درب می توانند آنها را با به کار گیری چسب چوب های تجاری در دسترس، به راحتی بچسبانند.

این خاصیت را می توان به عنوان یک سادگی قابل توجه برای مشتری برشمرد: آنها می توانند پنل ها را با سرعت بیشتری بسازند در حالی که هنوز از تجهیزات استاندارد خود استفاده می کنند. تنها پنل های HDF متعلق به کلاس انتشارE1 2و دارنده ی ارزش محدود فرمالدئید 0.1 ppm روانه تولید پنل های SW می شود.

معایب

این مصالح را بایستی از آب و شرایط جوی با رطوبت زیاد و دمایی پایدار تا 40 درجه محافظت کرد.
هنگام اره کردن این مصالح گرد سدیم سیلیکات بایستی از بدن به خصوص چشم ها و مجرای تنفسی دور نگه داشته شود.

عملکرد

این پنل ها ضرورتا شامل سدیم سیلیکات و الیاف شیشه ای هستند که به وسیله رزین اپوکسی پوشیده شده و بهبود می یابند. این پنل ها در دمای بالای 100 درجه ی سانتی گراد با فشار فوم منبسط می شوند که این فرآیند به تولید سلول کاربردی، مقاومت فشاری، و یک فوم غیر قابل اشتعال که عایق حرارت نیز می باشد، کمک می کند. این فوم نهایتا محل اتصالات و جاهای خالی را پر می کند. بنا براین از انتشار حرارت، آتش و دود برای یک دوره زمانی معین جلوگیری می کند.

کاربرد

این مصالح می توانند به عنوان یک پنل کلی به صورت درون ساخت که درون مصالح دیگر قرار می گیرد تهیه شوند یا به گونه ای دیگر به صورت نوار هایی بر روی مفاصل، فضاهای خالی، و گوشه ها نصب شوند، یا به صورت مقاطع قابل برش ارائه می شوند.

این پنل ها به جهت استفاده در ساخت و ساز بیش از 30 سال است که مورد تائید قرار گرفته اند. این پانل ها بر اساس DIN 4102-A2 دسته بندی شده اند و به صورت مقدماتی برای اطفای حریق بالقوه ارائه شده اند، به عنوان مثال در درب های ضد حریق، پوشش های شیشه ای ضد حریق، اتاقک های ایمن، اتاقک های ضد حریق برای لوله ها، کابل ها، و المان های تهویه ی هوا، مورد استفاده قرار می گیرند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>