اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

پنجره هوشمند

با ترکیب پنجره ای با عملکرد حرارتی بالا و باز شوی موازی، با یک اپراتور زنجیری باریک و بلند، سیستمی ایجاد می شود که جهت استفاده در اکثر کاربری ها اعم از مسکونی، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، تجاری و تفریحی مناسب است.

ترکیب ویژگی های گفته شده در کل محیط پنجره، بدون ایجاد هیچ اختلالی در سیستم ایمنی و امنیت، امکان تهویه را فراهم می کند و این در حالی است که با انتقال ضریب حرارتی 1.5 W/m2K در پنجره هایی با اندازه های کوچک و متوسط دارای عایق های حرارتی، سطحی استثنایی از تهویه ی طبیعی و تبادل هوا را با محدودیت بازشوی 86 میلی متر طبق استاندارد، عرضه می کند.

اپراتور زنجیری، سیستم کمکی جدید و نوآورانه ای که برای بازکردن پنجره استفاده می شود، دارای نشان CE بوده و به طور کامل و دقیق در استاندارد PAS 24:2012 با رویکرد افزایش عملکرد ایمنی و همچنین استاندارد BS 6375 بخش اول و بخش دوم مورد آزمایش قرار گرفته اند.

اپراتور زنجیری بلند و باریک استفاده شده در این پنجره در واقع بخشی از تجهیزات حرکتی است که دارای طرحی یکنواخت و محتاطانه و همچنین یک سیستم نو آورانه ی هوشمند نصب و راه اندازی است. این سیستم جهت بر آوردن نیاز های گوناگون از جمله تحمل بارها، افزایش طول تا 800 میلی متر در نتیجه حرکت رو به بالا، پهنای باز شو ها تا عرض 1500 میلی متر و ارتفاع 2400 میلی متر و طیف وسیعی از از انواع نصب و راه اندازی، سازگار است.

اپراتورهای زنجیری الکترونیکی هوشمند آن به صورت مداوم میزان باز شدن پنجره را تنظیم کرده و سرعت منحصر به فرد و معینی برای آن فراهم می آورد. این بازوها برای کاربرد در موارد زیر طراحی شده اند:

  • تهویه روزانه هوا
  • تخلیه دود و حرارت
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>