اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


دستگاه تزریق پلاستیک

انواع دستگاه تزریق پلاستیک

انواع دستگاه های تزریق پلاستیک در مدل های مختلفی ساخته می شود و کمپانی های زیادی امروزه دستگاه تزریق پلاستیک را تولید می کنند. فرقی نمی کند که مدل و کمپانی برند تولید دستگاه تزریق پلاستیک چه باشد در هر صورت دستگاه شامل یکی از حالت های زیر خواهد بود.

1- دستگاه تزریق پلاستیک هیدرولیکی

این مدل از دستگاه ها بسیار قدیمی بوده و دیگر زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرند. از این مدل دستگاه ها در طول سال های 1930 تا 1980 استفاده شده است. با پیدایش دستگاه های برقی عمر و کارکرد این دستگاه ها نیز به پایان رسید و جای خود را به دستگاه های تزریق پلاستیکی برقی دادند.در این نوع دستگاه ها از جک های هیدرولیکی استفاده می شود. با استفاده از این جک ها می توان دو نیمه قالب را به هم فشار داد تا مواد پلاستیکی ذوب شده به داخل حفره های قالب وارد شوند.

2-دستگاه تزریق پلاستیک برقی

امروزه از دستگاه های تزریق برقی برای تولید قطعات پلاستیکی استفاده می شود. این نوع دستگاه ها دارای موتور با سرعت بالا می باشند که فرایند تولید قطعات پلاستیکی را به صورت دیجیتالی کنترل می کنند. دقت بسیار بالا و تکرار پذیری سریع در این دستگاه ها باعث شده است که به سرعت جایگزین دستگاه های دل قدیمی هیدرولیکی شوند.

انرژی مصرف شده در دستگاه های تزریق پلاستیک برقی نسبت به دستگاه تزریق پلاستیک هیدرولیکی بسیار کمتر می باشد. امروزه دستگاه های تزریق پلاستیک برقی با استفاده از بخش های دیجیتالی امر کنترل تولید را انجام می دهد و با این کار دیگر نیاز به مراقبت در هنگام تولید نیست. با این کار می توان هزینه های تولید را به شدت کاهش داد.

دستگاه های تزریق پلاستیک به دلیلی اینکه هیچ گونه ماده روغنی در داخل آن ها استفاده نشده است می توانند برای تولید قطعات پلاستیکی بهداشتی مورد استفاده قرار گیرند. این نوع دستگاه ها برای تولید قطعات بسیار ریز تا قطعات بسیار بزرگ نیز کاربرد دارند.

3-دستگاه تزریق پلاستیک هیبریدی

دستگاه های هیبریدی ترکیبی از دو دستگاه برقی و هیدرولیکی هستند که توانسته اند به خوبی وارد بازار شده و مورد استقبال تولید کننده ها نیز قرار گیرند. دقت و تکرارپذیری این دستگاه ها بسیار بالا بوده و مصرف انرژی بسیار کمتری دارند. همچنین این دستگاه ها سرو صدای کمتری نیز تولید می کنند.

این امر موجب شده است که بازدهی این دستگاه ها نسبت به دستگاه تزریق پلاستیک برقی بسیار بیشتر باشد. این دستگاه ها به دلیل بازدهی بالا و سادگی در استفاده در طول سال های اخیر بسیار محبوب شده اند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>