اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

احراز هویت زینگچنانچه در بخش معرفی نحوه فعالیت اپلیکیشن زینگ نیز اشاره شده است، کلیه فعالیت های اپلیکیشن زینگ بر بستر رایج و قانونی باربری در کشور می باشد و اپلیکیشن زینگ صرفا با ارائه خدمات اطلاعاتی تسهیل کننده ارتباط سفارش دهندگان و رانندگان است.

در همین راستا، به منظور اعتماد بیشتر سفارش دهندگان این توضیح ارائه می گردد که کلیه رانندگانی که در اپلیکیشن زینگ ثبت نام می نمایند، هویت آنها شامل کلیه اطلاعات شخصی، اطلاعات مربوط به ناوگان باربری، استعلام کارت هوشمند، استعلام کارت سلامت راننده و... از طریق ارتباط سیستماتیک اپلیکیشن زینگ با سامانه اطلاعاتی سازمان راهداری به صورت اتوماتیک استخراج شده و در اپلیکیشن منعکس می گردد.

رانندگانی که کارت هوشمند یا کارت سلامت نداشته باشند (و به تبع آن نمی‌توانند برای بارهای خود بارنامه دریافت نمایند)، به صورت اتوماتیک نمی توانند در مناقصه هایی که نیاز به بارنامه دارد مشارکت نمایند.

کارت هوشمند نشان دهنده صلاحیت راننده و مجوز حمل بارهای بین شهری است که توسط سازمان راهداری بررسی و تأیید می گردد. 

کارت سلامت نیز که به طور مرتب نیاز به تمدید دارد، نشان دهنده سلامت جسمی و روانی رانندگان و صلاحیت آنها برای رانندگی در جاده می باشد. ضمن اینکه کلیه رانندگان با نصب تاخومتر، موظف به رعایت دستورالعمل کنترل ساعت کار مجاز در مسیرهای طولانی می باشند.

رانندگان گرامی چنانچه می خواهند به طور شخصی، کارت هوشمند یا کارت سلامت خود را پیگیری نمایند، با وارد کردن اطلاعات شخصی در وب سایت سازمان راهداری می توانند از خدمات الکترونیک این سازمان بهره مند شوند. برای استفاده از این امکانات اینجا کلیک کنید.

نظر شما
صادق شهسوار:
برنامه خوبی اجرا شده
علی محمدنوری:
خیلی طرح خوبیه و همچنین نرم افزار زینگ خوبه
سعید محمد علی زاده:
سلام کجا در تهران باید برم برای گرفتن کارت هوشمند راننده باری.و چه مدارکی باید بدم
افشین آتش پرور:
باسلام وادب خدمت دوستان وبرادران زحمت کش تاییداتوماتیک هویت و سلامت رانندگان چگونه انجام میگردد.باسپاس
پاسخ زینگ:
از طریق ارتباط نرم افزاری با سازمان راهداری، با ارائه مشخصات راننده که در هنگام ثبت نام وارد می نماید، فعال بودن کارت هوشمند و کارت سلامت قابل استعلام است. این امکان فقط به صورت اتوماتیک در خود اپلیکیشن برقرار است ولی برای رانندگان که خودشان استعلام بگیرند، فقط از طریق وب سایت خود سازمان راهداری امکان پذیر است.

نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>