اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کود اوره

صادرات کود اوره:
کود اوره Urea fertilizer از مشهورترین کودهای ازته می باشد و برای اغلب گیاهان به ویژه غلات، کود مناسبی بشمار می آید، هیچ باقیمانده نمکی در خاک باقی نمی گذارد و غلظت املاح خاک را تغییر نمی‌دهد.

از کل اوره تولیدی در جهان بیش از 70% آن به مصرف کشاورزی وبقیه در تولید پودر ملامین، افزودنی خوراک دام، مصارف پزشکی و غیره استفاده می شود. اوره دارای بالاترین مقدار ازت در میان تمامی کودهای جامد نیتروژنی می باشد (46٫7 ٪). بر این اساس، اوره پایین ترین هزینه های حمل و نقل را به ازای هر واحد از تغذیه نیتروژنی به بار می آورد.

شایع ترین نوع ناخالصی موجود در اوره صناعی، بیورت biuret می باشد، که موجب تضعیف رشد گیاه می‌شود. برای ذخیره سازی اوره به صورت عمده ان را در پارچه مخصوص کرباسی قیراندود و عایق آب اسید ذخیره می کنند.

کود اوره

سهم صادرات کود اوره با کد تعرفه 31021000 در بازار جهانی بیش از 12.5 میلیارد دلار است. که بزرگ‌ترین کشورهای صادر کننده روسیه قطر مصر و عربستان هستند. رشد صادرات کود اوره در 2 سال اخیر بیش از 11.7 درصد رشد را نشان می دهد.تولید کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته‌اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم به دنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

بازاریابی کود اوره صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.

بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند. هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.این رقم نشان می‌دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی هستند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>