اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

طیف کثیری از رانندگان تریلی و کامیون در اعتراض به دستمزدها و کرایه های حمل در روزهای پایانی اردیبهشت ماه 1397، در شهرهای مختلف ایران از جمله اصفهان، نیشابور، زرین شهر، بندر ماهشهر، اراک و...،  اعتراضات خود ر به دستمزدها و کرایه های حمل اعلام نموده و در عین حال خواسته های خود را به صورت بیانیه هایی در شبکه های اجتماعی منتشر کرده اند. 

بخش مهم این اعتراضات معطوف به دستمزدهای رانندگان و نبود قانون مشخص برای کرایه های حمل بر اساس تن-کیلومتر می باشد.

این مشکلات ناشی از قوانین قدیمی و سیستم سنتی در حمل و نقل کشور می باشد که نیازمند تصویب قوانین جدید و به روز رسانی سیستم های گردش کار در این حوزه می باشد. 

به اطلاع رانندگان گرامی می رساند که اپلیکیشن حمل و نقل زینگ با فراهم آوردن بستر فعالیت اینترنتی، این امکان را فراهم کرده است که رانندگان تریلی و کامیون مستقیما با خود مشتریان در ارتباط بوده و با توافق با آنها، دستمزد مورد نظر خود را اعلام نموده و صرفا جهت صدور بارنامه و بیمه نامه به شرکت های باربری مراجعه نمایند. بدین ترتیب با استفاده  از امکانات و قوانین موجود کشور، فرصت مناسبی برای رانندگان فراهم شده است که دستمزدهای مدنظر خود را دریافت نمایند.

برای دانلود اپلیکیشن زینگ اینجا کلیک کنید.


نظر شما
عباس پیچی:
با سلام. هیچ قشری در این مملکت بی سرپرست تر و آواره تر و و... نیست که حاصل جوانی و تجربه کاریش چیزی جز یادگرفتن خط سفید وسط جاده نیست... همکاران موفق باشید
حمید امان اللهی:
راننده و شرکت حمل و نقل دو شاخه ی یک درخت هستند ولی متاسفانه الان روبروی هم قرار دارند و همدیگه را رقیب فرض میکنند. ما از عدم هماهنگی و نبود یک مسئول خیر خواه و دلسوز که شرایط راننده ها را واقعا درک کنه ، رنج میبریم. همه ی کسایی که مسئولان سازمان حمل و نقل هستند همیشه به نفع خودشون وبه نفع جیب دولت و سازمان حرکت میکنند. شک دارم که تابحال یه چرخ توی بیابون باز کرده باشند تا درد راننده را بفهمند.
عیسی غریبی:
سلام. اگه این اپلیکیشن واقعیت داشته باشه و درست باشه خیلی خوبه
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>