اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

روغن کاری در مرحله ریخته گری

در کسب و کار پلاستیک، دستگاه ها و ماشین آلات ریخته گری تزریقی پلاستیک ارزشمندترین دارایی شماست. با انجام درست روغن کاری در دریخته گری تزریقی پلاستیک می توانید کمک کنید که دستگاه ها و ماشین آلات شما به صورت بیست و چهار ساعته و هر روز کار کنند.روغن کاری در این نوع ریخته گری رابطه ی مستقیم با افزایش چرخه ی زمانی و نیز سرعت های بالاتر دارد. افزایش چرخه ی زمانی و سرعت نیز به معنای افزایش تولید است.

روغن کاری در ریخته گری چیست؟

استفاده از روغن مناسب و درست برای روغن کاری در ریخته گری تزریقی پلاستیک جهت حفظ و نگهداری تجهیزات دستگاه های ریخته گری تزریقی پلاستیک ضروری است. فواید روغن کاری در ریخته گری تزریقی پلاستیک را می توان به سه دسته تقسیم کرد:

  •  محافظت در برابر کهنگی؛ کمک به کاهش کهنگی و خوردگی قطعات دستگاه ریخته گری تزریقی پلاستیک. به این طریق از خرابی و از کار افتادن دستگاه ریخته گری تزریقی پلاستیک جلوگیری می شود.
  •  عمر طولانی تر تجهیزات؛ مقاومت دستگاه و قطعات آن در مقابل اکسید شدن افزایش پیدا می کند و کمک می کند تجهیزات تحت فشار بیشتر، بتوانند برای مدت طولانی تری دوام پیدا کنند.
  • حفظ کارآیی سیستم؛ کارآیی بالاتر سیستم کمک می کند نیرو در سیستم بهتر انتقال پیدا کند. با افزایش چرخه های نگهداری می توانید بازدهی و تولید را نیز افزایش دهید.

روغن کاری چه کاربردی دارد و چرا انجام می شود؟

برای کاهش خسارت به دستگاه های ریخته گری تزریقی پلاستیک و نیز کاهش هزینه ی تعمیرات قالب دستگاه تزریق پلاستیک، یکی از موارد مهم کنترل کافی بودن روغن کاری قالب است.جریان روغن هیدرولیک برای ماشین آلات ریخته گری تزریقی پلاستیک نقشی حیاتی برای تجهیزات مورد استفاده در این نوع ریخته دارد. علت انجام روغن کاری در ریخته گری تزریقی پلاستیک کمک به افزایش طول عمر دستگاه و تجهیزات است.

تأثیر دیگر روغن کاری در ریخته گری تزریقی پلاستیک افزایش و به حداکثر رساندن بازدهی خواهد بود؛ در واقع، با روغن کاری در ریخته گری تزریقی پلاستیک، دستگاه ها و ماشین آلات خواهند توانست به حداکثر ظرفیتی که برای آن طراحی شده اند دست پیدا کنند یا حتی از این میزان بگذرند.

یکی دیگر از کاربردهای روغن کاری در ریخته گری تزریقی پلاستیک یا به عبارتی دلیل انجام این کار کاهش هزینه ی کل مالکیت دستگاه ها و ماشین آلات ریخته گری تزریق پلاستیک است. روغن کاری مؤثر و کارآمد می تواند به شرکت ها کمک کند تا هزینه ی کل مالکیت ماشین آلات تزریقی پلاستیک را پایین بیاورند.

در واقع هزینه های نگهداری از دستگاه ها پایین تر از هزینه های تعمیر یا در بدترین حالت جایگزینی آن ها خواهد بود. البته علاوه بر روغن کاری در ریخته گری تزریقی تعطیلی های برنامه ریزی نشده ی دستگاه و بهبود بازدهی نیز در این امر دخیل خواهند بود.اگرچه خریدن روغن هیدرولیک با کیفیت شاید اولویت اول برخی از کسب و کارهای تولید و ساخت قطعات پلاستیکی نباشد، فقط یک تا دو درصد از هزینه های عملیاتی را تشکیل می دهد و صرفه ی اقتصادی بلندمدت آن در مقابل این هزینه می تواند قابل توجه باشد.

روغن کاری در ریخته گری تزریقی پلاستیک ممکن است به صورت اتوماتیک باشد. روغن کاری اتوماتیک عبارتست از روغن کاری بخش های گیره ی دستگاه. این بخش ها را باید دائماً روغن کاری کرد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>