اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

دکوراسیون داخلی به دلیل طرح های جذاب و چشم نوازی که به نمایش می گذارد امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. نوع دکوراسیون داخلی متفاوت است و با توجه به علایق و نگاه افراد انتخاب می شود. دکوراسیون داخلی مدرن از پر طرفدارترین نوع دکوراسیون در دنیای پیشرفته امروزیست. تمایل افراد به تنوع طرح و رنگ و دکوراسیونی به دور از هر نوع آلایش اضافی باعث شده تا طراحان و معماران طرح های جدیدی برای طراحی داخلی ساختمان ایجاد و اجرا نمایند. از جمله سبک های دکوراسیون مدرن می توان به سبک ماوریک اشاره نمود که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

ماوریک

سبک ماوریک, Maverick

Maverick لغتی انگلیسی و به معنای فردی مستقل است که با هیچ گروهی همراه نشده و به صورت تک رو پیش میرود. سبک ماوریک که از این لغت الهام گرفته است جزء سبک های مدرنی ست که نمایی غیر متعارف و رویکردی مبتکرانه دارد. این سبک از هیچ قانونی پیروی نمی کند زیرا زاییده تخیل است و طرح های آن کاملا تخیلی و بدون تبعیت از قوانین شناخته شده می باشد. ماوریک به دلیل نزدیکی به رویکردهای مدرن امروزی به عنوان نوعی طراحی داخلی مدرن بی قید و شرط شناخته شده است.

اگر خانه هایی که با سبک ماوریک طراحی شده اند را بررسی کنید عناصر بی مانندی را میبینید که در هیچ یک از دیگر دکوراسیون های داخلی به چشم نمیخورد. عناصری که در این نوع طراحی به چشم می آیند ممکن است ناآشنا و غیر معمول باشند. در سبک ماوریک هیچ نظم و قانونی در انتخاب عناصر وجود ندارد و رنگ ها به صورت تصادفی انتخاب می شوند. مثلا صندلی ها و مبلمان به اشکال نامنظم و دیوارها و کف به رنگ هایی متعارض انتخاب می شوند.

ماوریک

در این سبک از طراحی داخلی, طرح هایی به چشم میخورد که در نگاه اول عجیب و غریب هستند اما در نگاه کلی این سبک نماد سبکی جسورانه است که از اعمال هیچ طرح و رنگی واهمه ندارد و به تلفیقی از رنگ های متضاد معنا میبخشد. در طراحی ماوریک برای انتخاب رنگ هیچ محدودیتی وجود ندارد و استفاده از رنگ های جدید, متضاد, نامتعارف و پر زرق و برق که تاکنون در کنار هم استفاده نشده اند مجاز می باشد. سبک ماوریک در طراحی داخلی منزل فارغ از تمام قوانین ترکیب رنگی است و یک طراحی جذاب مطابق میل افراد تنوع طلب به شمار می آید.

سبک ماوریک برای فضاهای بزرگ و کوچک قابل اعمال است و مناسب افرادی ست که عاشق مدهای روز و رنگ های زرق و برق دار هستند. این سبک با دنیای مدرن هماهنگی دارد و در طراحی آن از مبلمان, وسایل و لوازم تزیینی استفاده می شود که خاص و جدید هستند و مشابه آنها به ندرت یافت می شود. در این سبک نحوه چیدمان مبلمان به نظر عجیب و غریب می آید اما کاملا کاربردی می باشد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>