اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


برش لیزری پارچه

آشنایی با خدمات برش لیزر

طراحان و شرکت های معماری، از انواع مختلف پارچه در طرّاحی داخلی بهره می گیرند. پوشش روی دیوار، عایق صدا، پارتیشن بندی و به بیان ساده تر, برای به ارمغان آوردن جلوه هنری هر چه بیشتر در مکان ها از آن استفاده می شود. لیزر برش پارچه، در مواردی که کاربرد پانل لیزر برش لازم است، خدمات برش لیزری ارائه می دهد.

کاربرد های دستگاه برش لیزر

در اینجا فهرست مختصری از موارد پارچه منسوجات برای استفاده از برش لیزر ذکر می شود:

پنل های آکوستیک که به احتمال زیاد نیازمند مواد میرایی ضخیمی مانند نمد، پادری نمدی، رانر های رو میزی نمدی و چرمی، زیر انداز یا پا دری های نمدی و چرمی، پنل های دیواری، نمد و انواع دیگر منسوجات، نمدهای پارتیشن از جنس توری ها، تایوک و غیره، دکوراسیون نمدی، تایوک، پارچه ای دیواری.

مواد مورد استفاده در برش لیزری پارچه

نمد

نمد کاربرد های زیادی در طرّاحی داخلی دارد. نمد از مواد مصنوعی یا پشم به دست می آید و می تواند صد در صد پشمی یا کمتر باشد.هر جنسی از نمد محاسن و معایب خوش را دارد. لیزر برش بر روی نمد با درصد بالای پشم، لبه های ضخیم تری به وجود می آورد. همچنین هنگامی که نمد از جنس پشم با لیزر برش بریده می شود، بوی نا خوشایندِ حاصل از موی سوخته از خود متصاعد می کند.

نمد های ضخیم تر، لبه های ضخیم تری دارند و زمان بیشتری طول میکشد که تا بوی نا خوشایند آن ها پخش شود. برعکس، نمد های پشمی نازک، لبه تیره امّا کمتر قابل مشاهده ای دارند و بوی نا مطبوع آنها طی یک روز از بین میرود.

نمدهای مصنوعی نسبت به نمد های پشمی، مزایای بیشتری دارند. اینها ارزانتر هستند. لیزر کات، نمدهای مصنوعی را راحتتر می تواند برش بزند، زیرا حین برش رنگ لبه آنها هیچ تغییری نمی کند و بوی خاصّی مانند بوی حاصل از برش لیزری روی نمد پشمی به وجود نمی آورد. ما اخیراً با تولید کننده هایی همکاری کرده ایم که نمد را از پلاستیک های بازیافتی میسازند. به علاوه، این نمدها کیفیّت ضدّ میکروبی دارند.

مش

مش برای جداسازی فضای داخلی یا پرده مشهور است. در این مورد، اگر مش از پی وی سی ساخته شده باشد، میزان کاربرد لیزر برش با چنین موادّی را کاهش داده ایم. لیزر برش پی وی سی، برای انسانها و تچهیزات بسیار مضر است. در این صورت، از ساییده شدن جلوگیری می کند و در نهایت یک نگاه جدید به موادّ سنتی پدید می آورد.

تای وک

لیزر برش تای وک، فرصتی برای تلفیق دو جنس در یک محصول را فراهم می کند: منسوجات و کاغذ. تشخیص دادن اینکه آیا چنین چیزی از جنس پارچه است یا کاغذ، دشوار است. در آخر، لیزر برش پنل های تای وک برگدار، شکل پُر برگی به دست می دهد که برای طرّاحی های گل مانند بسیار معروف است.

چرم

استفاده از لیزربرش برای چرم، به دلایل زیادی که در مورد نمد صدق می کند، دشواری هایی وجود دارد. بوی بد و رنگ لبه های آن از جمله نگرانی های اصلی است.

ابعاد مربوط به لیزر برش داخلی

عرض: عرض و پهنای دستگاه های لیزر برش، رول های پارچه ای با عرض 60 سانتی متر ارائه می کنند. حداکثر عرض برش 51 سانت است.

طول: تجهیزات لیزری، میز کاری با طول 63 سانتی متر دارد. این ابعاد اجازه می دهند تا پنل های در ابعاد 63×51 را بدون دوباره کاری برش دهد.

سوهان: برای استفاده از ماشین لیزر برش در طراحی داخلی، باید سایز تجهیزات را مدّ نظر قرار داد. اگر طرّاح، برای تزئینات، دیوار بسیار وسیعی در اختیار دارد، لازم است که عرض آن را به 51 w نوار تقیسیم کند. 

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>