اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

سرستون نمونه ای از المان های تزئینی به شمار می آید که می توان از آن ها به عنوان وسیله ای برای نصب آرک و شلف نیز استفاده کرد. اگر تمال به استفاده از این المان به عنوان وسیله ای تزئینی در خانه دارید، می توانید از چست چوب برای نصب آن ها استفاده نمایید. اما در صورتی که در نظر دارید از آن ها برای نصب آرک استفاده نمایید، بهتر است از میخ برای نصب آن ها استفاده نمایید. آن چه که در ادامه این مطلب به بیان آن می پردازیم، آموزش روش های نصب سر ستون ها می باشد.

سرستون

روش اول: استفاده از چسب چوب

مرحله اول
در اولین مرحله برای نصب سرستون، مکان مورد نظر برای نصب آن را مشخص کنید. به این منظور سرستون را بر روی دیوار قرار داده و با استفاده از یک مداد مکان آن را بر روی دیوار مشخص کنید. انجام این کار باعث می شود نصب آن با دقت و راحتی صورت پذیرفته و سرستون درست در مکان مورد نظر نصب شود.

1

مرحله دوم
بهتر است برای آماده سازی و انجام کار پارچه ای بر روی زمین بیاندازید، هم چنین تا آماده شدن مراحل لازم برای نصب سرستون بهتر است آن را به گونه ای بر روی زمین قرار دهید که به آن آسیب وارد نشود. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، نحوه صحیح قرار دادن آن نشان داده شده است.

2

مرحله سوم
در این مرحله نوبت به استفاده از چسب چوب می رسد. برای انجام این کار از بالا به پایین، چسب چوب را به صورت نقطه ای بر روی سر ستون می ریزیم. اگر در نظر دارید سرستون استحکام بیش تری بر روی دیوار داشته باشد، می توانید در اطراف لبه های آن نیز از چسب چوب استفاده نمایید.

3

مرحله چهارم
در این مرحله سر ستون را در مکانی که از قبل بر روی دیوار مشخص کرده اید قرار داده و برای مدت 60 تا 90 ثانیه آن را نگه دارید. در این مدت زمان با دست به سرستون فشار وارد کنید تا خوب بچسبد. سپس به مدت 2 الی 3 ساعت به چسب چوب اجازه دهید تا خشک شود. توجه داشته باشید که سرستون باید به به راحتی در مکان خود قرار گرفته و به سمت پایین لیز نخورد. در صورتی که به سمت پایین شروع به حرکت کرد، از چسب بیش تری در قسمت پشت آن استفاه نمایید.

4

مرحله پنجم
در این مرحله نوبت به نصب سرستون دوم می رسد. برای انجام اینکار مراحل قبل را تکرار کنید. توجه داشته باشید که سرستون ها درست در راستای یکدیگر قرار داشته باشند.

5

مرحله ششم
در این مرحله در قسمت پایین سرستون مانند آن چه که در تصویر مشاهده می نمایید، از یک میخ برای اطمینان از محکم قرار گرفتن سرستون استفاده نمایید. توجه داشته باشید که از یک میخ با ضخامت مناسب استفاده نمایید. اگر تمایل به استفاده از سرستون های رنگی دارید، می توانید برای پوشاندن میخ از بتونه استفاده نمایید. هم چنین این امکان وجود دارد که از میخ پرچ کن نیز برای انجام این کار استفاده نمایید.

6

روش دوم: استفاده از میخ برای نصب سرستون
مرحله اول
برای نصب سر ستون به وسیله میخ در مرحله اول بهتر است از دستگاه میخ یاب برای پیدا کردن فضای مناسب برای نصب سرستون استفاده نمایید. با استفاده از این دستگاه می توانید مکان مناسب نصب سرستون را مشخص کنید.

11

مرحله دوم
در پشت بسیاری از سرستون ها نقاطی برای استفاده از میخ و نصب آن به دیوار تعبیه شده است. در صورتی که این نقاط در پشت آن وجود ندارد می توانید با استفاده از دریل این نقاط را در فاصله 2 تا 4 اینچی از بالا ایجاد نمایید. توجه داشته باشید که نقاط ایجاد شده با یکدیگر موازی باشند.

12

مرحله سوم
توجه داشته باشید که اندازه سوراخی که در پشت سرستون ایجاد می کنید با اندازه میخی که در نظر دارید از آن استفاده نمایید، برابر باشد. به یاد داشته باشید اگر اندازه میخ مناسب نباشد، احتمال افتادن سرستون وجود دارد.

13

مرحله چهارم
در این مرحله به وسیله یک مداد مکانی که قصد نصب سرستون را دارید، بر روی دیوار مشخص کنید.

14

مرحله پنجم
در این مرحله برای هر سرستون از دو میخ با زاویه 45 درجه استفاده کنید. توجه داشته باشید که اندازه 1.4 اینچ از میخ بیرون از دیوار باقی بماند. در صورتی که نصب سرستون ها بر روی آجر صورت می گیرد، باید از دریل برای انجام این کار استفاده نمایید.

15

مرحله ششم
در مرحله آخر سوراخ هایی که در پشت سرستون ایجاد کردید را داخل میخ ها قرار دهید. برای ایجاد نقاط مشخص در پشت سرستون این امکان برای شما وجود دارد که ابتدا یکی از آن ها را مشخص کرده و بعد از قرار دادن آن بر روی دیوار و با توجه به محل قرار گیری میخ دوم، نقطه دیگر را با استفاده از دریل مشخص نمایید. در این مرحله کار شما به پایان می رسد.

16

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>