اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

دستگاه لیزر فوق سریع

ماشین کاری بسیار ظریف و دقیق تأثیر بسیار بزرگی در زندگی روزانه دارد. به عنوان مثال، در تولید گوشیهای هوشمند و تبلت ها، کاربرد ماشین کاریهای ظریف برای تولید تعدادی از آیتمهای کلیدی که در این وسایل بکار میروند، ضروری است.

در صنعت اتومبیل سازی نیز، نازلهای دیزل با لیزر های فوق سریع ساخته شده اند که به میزان قابل توجهی، در مقایسه با نازلهایی که با روشهای تولید متداول ساخته می شوند، آلودگی هوای کمتری تولید می کنند. نازلهای چرخشی که در صنعت نساجی استفاده می شوند نیز به واسطه این نوع لیزرهای بسیار سریع ساخته شده اند.

هدف اصلی سازندگان این نوع دستگاه لیزر نشان دادن کارایی بی نظیر آن در پردازش اجسام مختلف می باشد. چالش آنها تنها رسیدن به بهره وری بالا در سطوح متوسط دقت یا به دست آوردن بهترین کیفیت در سرعتهای کم نیست بلکه حصول هر دو هدف در یک زمان اهمیت دارد.

بنابراین، یک منبع لیزر فوق سریع با یک میانگین قدرت بسیار بالا و پرتو لیزر منطبق، شامل طول مدت پالس، انرژی پالس، قطبیت یکسان مورد نیاز است. این لیزر از یک اوسیلاتور فوق سریع همراه با یک فایبر کریستالی به عنوان اولین تقویت کننده و یک دیسک ضخیم به عنوان تقویت کننده نهایی تشکیل شده است.

اگرچه کاربرد این نوع لیزر بسیار وسیع است، اما سازنندگان آن بر روی 2 کاربرد تمرکز دارند. کاربرد نخست بر اساس یک سیستم اسکنر سریع می باشد که تولید ساختارهای پیچیده را فراهم مینماید.کاربرد دوم، دریل کاری عمیق برای حفره های ظریف می باشد. برای این منظور، سیستم لیزری MOPA، میانگین قدرتی تا 200درجه را تامین مینماید که پالس انرژی بالایی تولید مینماید.

عقیده بر این است که این دستگاه لیزر تأثیر بسیار زیادی بر صنعت خواهد داشت چرا که هدف آن کاربردهای مقرون بصرفه، سریع و تعداد بسیار زیاد در مدت زمان پائین می باشد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>