اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

احتمالا می دانید بهترین روش هم برای رسیدن به تناسب اندام، اصلاح سبک زندگی یعنی مصرف به اندازه غذاهای سالم، پرهیز از خوراکی های پرکالری و چرب و افزایش تحرک روزانه است، اما کم نیستد افرادی که دنبال میانبرهای لاغری می گردند و یکی از روش هایی که بتازگی مد شده و سر و صدای زیادی هم کرده، روش لیپو ساکشن است.

دستگاه های لیپوساکشن

لیپوساکشن قدرتی، (PAL)
لیپوساکشن قدرتی ویژگی هایی دارد که امکان کنترل آسان تر را برای جراحان امکان پذیر می کند، که امکان حذف دقیق تر و کامل تر چربی را فراهم می آورد. وقتی لیپوساکشن به عنوان یک روش حذف چربی موضعی معرفی شد، روش کار با دستگاه به این صورت بود که جراح، کانولا (لوله لیپوساکشن که برای حذف چربی استفاده می شود) را در محل عمل به حرکت درآورده و چربی ها را تخریب می کند. این عمل برای جراح (لیپوساکشن باید حتما توسط یک فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت گیرد) که باید هم بر حذف چربی تمرکز داشته باشد و هم بر کنترل لوله و تحمل وزن آن و عقب و جلو بردن لوله، بسیار خسته کننده می باشد.

البته روش های دیگری نیز معرفی شدند مانند لیپوساکشن ویزر که از امواج اولتراسوند برای چربی کشی بهره می گرفت.

لیپوساکشن قدرتی چه چیز جدیدی ارائه می دهد؟
در لیپوساکشن با دستگاه پال PAL، لوله منعطف بوده و قادر به عقب و جلو رفتن می باشد. این دستگاه از ارتعاشات کوچک و سریع برای شکستن سلول های چربی استفاده می کند. دقت کنید که در لیپوساکشن سنتی این جراح بود که باید لوله را در بافت چربی حرکت می داد.

دستگاه

لیپوساکشن با دستگاه پال
این لرزش به حذف بهتر و سریعتر چربی ها کمک می کند، به طوری که در این روش 30 درصد بیشتر چربی از بدن خارج می شود.

مسئله دیگر ایمن بودن این روش است، زیرا جراح تمام تمرکز خود را بر روی کنترل نوک کانولا، بافت چربی و عدم آسیب به بافت های نزدیک به ناحیه قرار می دهد.

مزایای لیپوساکشن با دستگاه پال
پزشکان نیازی به استفاده از نیروی زیاد در طول لیپوساکشن قدرتی ندارند زیرا کانول ارتعاشی به حذف سلول های چربی بدن کمک می کند.

عوارض کمتر: میزان کبودی و زمان بهبودی به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

این روش برای قسمت هایی که لیپوساکشن بسیار دشوار می باشد (مانند ران داخلی، شکم و سینه آقایان) راحت تر صورت می گیرد.

در کمترین زمان بیشترین حجم از چربی را می توان از بین برد.

هرچه مهارت جراح بالاتر باشد، نتیجه بهتری از این جراحی حاصل می شود.

عوارض لیپوساکشن PAL
مثل تمام روش های جراحی، یکسری خطرات مرتبط با لیپوساکشن قدرتی وجود دارد. با این حال، بیماران می توانند این خطرات را با انتخاب یک جراح لیپوساکشن با توانایی و تجربه بالا، به حداقل برسانند.

لیپوساکشن می تواند پوست را شل، ناهموار و چروک کند، هرچند ممکن است در طول زمان سفت شود.

لیپوساکشن ویزر رسوبات چربی را توسط امواج اولتراسوند ذوب می کند به همین دلیل با نام لیپوساکشن اولتراسونیک هم شناخته می شود.

این روش، یکی دیگر از تکنولوژی های جایگزین برای لیپو سنتی است. در فرآیند لیپوساکشن اولتراسونیک، چربی های اضافی از زیر پوست حذف می شود تا اندام زیبایی را برای بیمار بسازد. به طور مطلوب، بیمارانی که با لیپوساکشن Vaser تحت درمان قرار می گیرند، در وضعیت فیزیکی خوبی قرار دارند و به دنبال استفاده از لیپوساکشن به عنوان راهی برای از دست دادن وزن هستند.

دستگاه

لیپوساکشن ویزر چگونه چربی را حذف می کند؟
در لیپوساکشن اولتراسونیک مایع تامیسنت یا محلول نمک مخلوط با بیهوشی، به قسمت تحت درمان بدن بیمار تزریق می شود.

به جای استفاده از یک کانول و حرکت دستی برای شکستن بافت چربی، لیزر یا فشار آب، لیپوساکشن ویزر با استفاده از امواج اولتراسوند (مافوق صوت) به سلول های چربی برخورد کرده، آنها را مرتعش و در نهایت به مایع تبدیل می کند.

این عمل به مراتب سخت تر از تکنیک های سنتی لیپوساکشن می باشد و جراح برای اینکه اندام صاف، بی عیب و نقص و مورد نظر بیمار را ارائه دهد، باید کنترل و مهارت زیادی بر روی دستگاه داشته باشد.

لیپوساکشن اولتراسونیک
علاوه بر این، لیپوساکشن Vaser به طور خاص برای از بین بردن چربی طراحی شده است اما در کنار آن، برای نگهداری و محافظت از بافت های دیگر از محلول نمک استفاده می کند. معمولا خونریزی و کبودی کمتری وجود دارد.

مناطقی از بدن که برای لیپوساکشن اولتراسونیک مناسب هستند عبارتند از:

  • ران
  • زانو
  • شکم
  • دست ها
  • دور کمر
  • قفسه سینه
  • چانه
  • گردن

این عمل معمولا در بیمارستان یا در کلینیک پزشک، انجام می شود و نیازی به بیهوشی عمومی نیست که خطر ابتلا به عوارض بیهوشی و هزینه کلی عمل را کاهش می دهد. شما می توانید بیهوشی عمومی را داشته باشید ولی این بستگی به روند کاری که شما با جراح خود انتخاب می کنید، دارد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>