اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


تفاوت برش لیزری و برش مکانیکی


فواید برش لیزر در مقایسه با برش مکانیکی 562

با داشتن ظرفیت کنترل مقدار زیادی از پارامترهای لیزری , مسلما حجم صفحات فلزی در قسمت های مختلف با در نظر گرفتن مارک تجاری و نیز بدون نیاز به ابزار فرق می کند. 

برش های تمیزتر با استفاده از دستگاه برش لیزری

لیزر برش های تمیزتر و کوچک تر را با در نظر گرفتن جزییات بیشتر و کیفیت عالی لبه ها در صفحه فلزی, گرد, مربع, مستطیل و حتی مثلثی , می تواند اجرا کند. و هیچ شبیه به برش های مکانیکی نیست , برش ها مات نبوده و می توانند کاملا پیچیده باشند. دستگاه لیزر را می توان برای برش چوب, پلاستیک, محصولات سفالی و موم استفاده کرد.

دستگاه برش لیزر سه بعدی برای برش اشکال هندسی و برش لیزری CNC برای ایجاد قوس و ایجاد ساختارهای پیچیده سه بعدی به کار می روند. برش های لیزری با ظرفیت 6 قطبی برش هایی را با هر نقشه انحنایی برای جوشکاری مقدماتی انجام می دهند, علاوه بر انجام دقیق و بی نقص در جوشکاری همه ی این ها را در یک سیکل برنامه انجام می دهند.

دستگاه برش لیزری و عملکرد بهتر

برش لیزری فلزات

برش مکانیکی اغلب همراه با آلودگی استهلاک و پارگی لبه های تیز در ماشین برش همراه است, با اینکه لیزر هیچ سطح واقعی برای از بین بردن ندارد , پس می توانند همان تعداد مواد را بدون هیچ استهلاکی برش دهند. برش لیزر ثبات بیشتری را هم از قسمتی به قسمت دیگر به همراه دارد. لیزر تنها برای بریدن قسمت ها نیست, می تواند سوراخ هایی در فلز ایجاد کند و یا حتی سوراخ ها بزرگ تر کند.

علاوه بر این از آنجایی که لیزر بسیار دقیق است, میزان هدر رفتن مواد نیز در هنگام برش کمتر است. از انجایی که هدر رفتن کمتری با لیزر داریم, پس سرعت انجام کار نیز بیشتر می شود چون دیگر هر روز زمانی برای تمیز کردن صرف نخواهید کرد.

تداخل ناچیز کاربر (اپراتور)

استفاده از ماشین های لیزری آسان است و نیاز به تجربه و آمادگی زیادی ندارد. با دستگاه های برش لیزری مدرن میزان اقداماتی که نیازمند فعالیت انسانی است نیز کم شده است , و نیزافزایش میزان خبره بودن کسانی که سازگاری برنامه ریزی آن را تعیین می کنند.

تولید سریع تر با ماشین لیزر

بسیار از سخت افزارهای لیزرها اجزا خالی/توده برنامه ریزی شده ای را دارند که به لیزر کارایی بیشتر می دهند در حالی که مسئول آن در حال استراحت و یا صرف نهار است , کارشان را ادامه می دهند و باعث تولید بیشتر می گردند.با استفاده از لیزر قطعات دقیق تری با سرعت بیشتر و هزینه کمتری در مقایسه با انواع دیگر دستگاه ها خواهید داشت. لیزر را می توان برای برش قطعات فولاد تا 1 اینچ , فولاد ضد زنگ تا 0٫5 اینچ و آلومنیوم تا 0٫375 اینچ استفاده کرد.

صنایع رسپکتبل یکی از بزرگ ترین و کامل ترین سازمان های ساخت فلز در میدوست Midwest است.سازمان تولید فلز ایندین پلیس در سال 1969 تأسیس شد و خط مقدم تولید ورقه های فلزی و مونتاژ برای 40 سال متمادی بوده که شامل حکاکی کننده های لیزری و قطعات فلزی معمولی نیز می شود. با رشد سریع تکنولوژی هیچ شکی نیست که تأثیر به سزایی نیز در روند توسعه ی عملکرد برش دهنده های لیزر نیز به وجود آمده است. بنابراین باید از روش های برش دستی نیز تشکر کنیم چرا که قبلا بهترین عملکردش را قبل از به وجود آمدن دستگاه های قدرتمند , داشته اند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>