اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ضایعات پلاستیک

صادرات ضایعات پلاستیکی به ترکیه: 
صادرات ضایعات به ترکیه هنگامی امکانپذیر است که در داخل کشور به این ضایعات نیازی نداشته باشید و جزو کالاهای ممنوعه برای انجام صادرات نباشد.

علت ممنوعیت صادرات ضایعات پلاستیک:
به دلیل اینکه که کشورمان نیاز ضروری به ضایعات پلاستیک دارد و گاهی اوقات این مشکل به وجود می آید که ما قادر نیستیم مصرف داخلی خودمان را در مورد ضایعات پلاستیک برطرف کنیم، دولت به صورت موقت بخش نامه هایی را تصویب می کند. در زمان هایی که نیاز کشور به ضایعات پلاستیک زیاد است صادرات این محصول را کامل متوقف می کند.

ایجاد فرصت صادرات ضایعات پلاستیکی:
اما در صورتی که بخواهیم صادرات بهتری را تجربه کرده و سودآوری بیشتری را برای کشور به دست آوریم تا روی صادرات محصولات پلاستیکی کار کنیم، باید کارهایی را انجام دهیم تا تولید ضایعات پلاستیکی را بیشتر کند.

این تولیدات باعث می شود که هم ارزش افزوده بیشتری به آن کالاها تعلق بگیرد و هم از فروش و صادرات آن محصولات بتوانیم سود بیشتری کسب کنیم.

به عنوان مثال می توان به الیاف هایی که از ضایعات پلاستیک تولید می شود اشاره کنیم، که این محصولات هم دارای ارزش افزوده بیشتری هستند و هم اینکه هیچ گاه دارای ممنوعیت کالایی و صادراتی نمی شوند.

پس افرادی که قصد دارند در زمینه صادرات ضایعات پلاستیک فعالیت کنند می توانند به این نکات کوچک توجه کنند که به راحتی می توان از ترفندهای کوچک اما کاربردی استفاده کرد تا هم سود بیشتری کسب کنند و هم روی محصولی کار شود که صادرات بیشتری داشته باشد و بازار گسترده تری را دارا است.

همچنین مشتریان راحت تر می توانند از ما خریداری کنند، این سودآوری سبب ایجاد سهولت برای صادرات می شود تا با توجه به این ترفندها صادرات و فروش بهتری را تجربه کنیم.

به جز ضایعات پلاستیک صادرات محصولات پلیمری و پتروشیمی یکی از بهترین کالاها برای افرادی است که روی آنها تمرکز دارند.

در سال های اخیر 70 درصد بازار پاکستان به ایران تعلق پیدا کرده است که این آمار می تواند در سال های آتی بیشتر شود.

کشورهایی مثل فرانسه، آلمان و انگلستان مقصدهای مناسبی برای فروش و صادرات محصولات پلیمری ایران هستند.

این کشورها می توانند در سال های آتی یکی از بهترین واردکننده های محصولات پلیمری ایران باشند و حجم قابل توجهی از بازار خویش را از ایران وارد کنند. همین موضوع سبب سودآوری و ارزآوری بسیار خوبی برای کشورمان ایران خواهد بود.

پیشنهادی که به فعالین اقتصادی در این حوزه داریم این است که با تمرکز بیشتری روی تبلیغات و برندسازی خویش کار کنند تا بتوانند به خوبی دیده شوند و سودآوری بسیار خوبی را برای خویش داشته باشند و این فرصت را از دست ندهند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>