اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

کشتی های برقی

کشتی های برقی در انگلیس به لطف فنّاوری و تسهیلات جدید و به عنوان بخشی از برنامه های انگلیس برای دستیابی به هدف انتشار صفر آلاینده تا سال 2050، به زودی می توانند در هنگام کار شارژ شوند.

به نقل از آی ای، انگلیس اهداف بلند پروازانه ای برای دستیابی به هدف عدم انتشار آلاینده تا سال 2050 تعیین کرده است. این کشور برای انجام این کار باید ناوگان دریایی خود را نیز کربن زدایی کند و اکنون یک پروژه جدید ممکن است موفق به تحقق این امر شود.این پروژه تحت هدایت کنسرسیومی از شرکت های انرژی های تجدیدپذیر و شرکت های دریایی به دنبال بررسی قابلیت توسعه تأسیسات شارژ در راه دور برای شناور های برقی است.

این فنّاوری جدید قابلیت اتصال کشتی های الکتریکی را در هنگام کار به خود فراهم می کند و آن ها را شارژ می کند. این مساله باعث افزایش بُرد و قابلیت های عملیاتی بیشتر برای این کشتی ها می شود.این فرآیند به شرح زیر است: کشتی برقی انرژی را از نیروگاه های بادی موجود در وسط دریا می گیرد و آن را در باتری های خود ذخیره می کند.

"استوارت بارنز" از اعضای این پروژه می گوید: این فنّاوری موسوم به "ORE Catapult" تقاضای شدید صنعت دریایی برای راه حل های پاک را در کمک به این صنعت برای کاهش انتشار گاز های گلخانه ای برآورده می کند. نشانه های اولیه حاکی از آن است که کشتی های برقی و هیبریدی در حال کسب محبوبیت در میان شرکت ها هستند و دلیل اصلی آن اکنون می تواند قابلیت شارژ آن ها در وسط دریا باشد.

برخورداری از این تسهیلات جدید که می تواند شارژ شدن در راه دور را فراهم کند، همچنین می تواند اعتماد به نفس بیشتری را برای سرمایه گذاری در کشتی های الکتریکی تقویت کند، چرا که این شناور ها به نوبه خود باعث کاهش هزینه های عملیات و نگهداری می شوند.

"لئو هامبرو" یکی دیگر از شرکای این پروژه می گوید: ما به عنوان یک اپراتور کشتی، به طور فعال عملیات دریایی انتشار صفر کربن را دنبال می کنیم. ما معتقدیم که قابلیت شارژ دریایی یک عامل مهم در استقرار سریع شناور های الکتریکی و هیبریدی در دریا است.این پروژه در اولین گام در حال انجام یک مطالعه شناخت از بازار و جستجوی نظرات متخصصان، از طراحان کشتی ها گرفته تا اپراتور ها و صاحبان مزارع بادی دریایی هستند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>