اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

فناوری جدید کانتینر های هوشمند

"Ajay Menon" تحلیلگر ارشد دریایی در این زمینه گفت: با گسترش فنّاوری در صنعت حمل و نقل دریایی کالا های متنوعی در سراسر جهان جابه جا می شود که نیازمند حمل آن ها با کانتینر های هوشمند عایق بندی شده است که اخیراً به تولید انبوه رسیده و قابل استفاده در کشتی های کانتینری بوده و در نوع خود تازگی دارد. اگرچه این قبیل کانتینر های یخچالی قبلاً در بازار وجود داشت، اما از چنین ویژگی هایی برخوردار نبود.

وی گفت: محصولات دارویی، فرآورده های گوشتی بدون انجماد، نوشیدنی ها، کالا های یخ زده، مواد شیمیایی و... معمولاً در دما های خاص نگهداری می شود و تا کنون بیشتر آن ها از طریق حمل و نقل هوایی ارسال می شد، اما در فنّاوری جدید که در کانتینر های عایق بندی شده مورد استفاده قرار می گیرد هرآنچه که مشتری نیاز دارد تازه و بدون فاسد شدن حمل می شود. شاید مدت ارسال آن طولانی باشد، اما به کیفیت کالا لطمه نمی خورد.

در سفر هایی که تا 20 روز طول می کشد این کانتینر های عایق بندی شده مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال چندی پیش یک محموله سیب در مدت دوهفته با طی مسیری 15هزار کیلومتری از آمریکا به هندوستان رسید بدون اینکه کوچک ترین تغییری در آن ها به وجود آید. این نوع کانتینر ها پس از حمل توسط کشتی و تخلیه آن بلافاصله با تریلر تا مقصد حمل شده و به دست مشتری می رسد.

وی تأکید کرد: این کانتینر ها برای هر نوع مواد، دمای خاص خود را تنظیم کرده و آن را از مبدأ تا مقصد بدون هیچ تغییری سالم به دست مشتری می رساند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>