اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

جنس دستگاه cnc

جنس سازه دستگاه CNC هر دو پایه و سازه سازنده باید مستحکم، سبک و قابلیت ساخت آسان داشته باشند.ساخت استراکچر دستگاههای CNC با توجه به این، چهار گروه عمده مواد ساخته می شوند:

  • چدن خاکستری رایج ترین مواد به دلیل استحکام آن
  •  ریخته گری آسان
  • نسبت دمپینگ بالا
  • روانکاری خودکار و ماشینکارمقرون به صرفه

جنس سازه دستگاه CNC

هر دو پایه و سازه سازنده باید مستحکم، سبک و قابلیت ساخت آسان داشته باشند.ساخت استراکچر دستگاههای CNC با توجه به این، چهار گروه عمده مواد ساخته می شوند.چدن خاکستری رایج ترین مواد به دلیل استحکام آن، ریخته گری آسان، نسبت دمپینگ بالا، روانکاری خودکار و ماشینکارمقرون به صرفه است.چدن داکتیل می تواند یک گزینه مناسب با سختی بالاتر باشد. همچنین فولاد ریخته گری برای بدنه کله گی استفاده می شود.

قاب های جوش شده در ماشین های بزرگ به علت مشکلات ریخته گری معمول استفاده می شود. همچنین زمان تولید بسیار کوتاه است می شود. اصلی مشکل سازه جوش دمپینگ ضعیف هست. برخی از راه حل ها ازقبیل پر کردن داخل پروفیل ها، با ماسه ویا پلیمرها هست این کار خاصیت دمپینگ و ارتعاشات را بهبود می بخشد. مشکلات دیگر سازه جوش از تنش های پس مانده و رفتار غیر همگن سازه جوش می باشد.

Polymer Cement Concrete کامپوزیت، همچنین به عنوان "ریخته گری معدنی" شناخته شده است، موضوع است.چندین پروژه تحقیقاتی در سال های اخیر. در حال حاضر آن را در برخی از تراش یا فرز مورد استفاده قرار می گیرد.

تخت ماشین ویژگی مثبت میرایی بالا، اما اشکال اصلی آن هدایت حرارتی کم است. در برخی موارد این مواد را می توانند تقویت کنند. گرانیت توسط برخی از تولید کنندگان برای ساخت دستگاه تراش ویژه، سنگ و دیگر ماشین آلات فنیشینگ دقیق استفاده می شودبه عنوان مثال برای تراش شیشه ای و پرداخت استفاده می شود.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>