اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

پاکسازی بدنه کشتی

یک شرکت نروژی ربات مغناطیسی را که از راه دور کنترل می شود، برای پاکسازی بدنه کشتی ها به ویژه پاکسازی از جانوران دریایی و جلبک ها تولید کرده است.

شرکت Jotun مستقر در نروژ در ارتباط با ساخت این ربات اعلام کرد: از آن جایی که جلبک ها، صدف ها و موجودات دیگر به بدنه کشتی می چسبد و این کار باعث تأثیر گذاری روی سوخت کشتی نیز می شود به همین جهت در راستای دستیابی به کشتی های سبز تر این دستگاه تولید شده است.

بر اساس این گزارش "Geir Axel Oftedahl" مدیر توسعه تجارت Jotun در این زمینه گفت: برای ساخت این ربات خزنده مغناطیسی با نام HullSkater که 200 کیلوگرم وزن دارد متخصصان تلاش زیادی انجام دادند تا از تجمع انواع جانوران دریایی و گونه های مهاجم به بدنه کشتی جلوگیری به عمل آید.

وی گفت: این دستگاه از طریق کنترل از راه دور توسط اپراتور های کشتی هدایت می شود و تمامی بدنه کشتی را پاکسازی می کند.مدیر توسعه تجارت Jotun گفت: از آنجایی که این مشکل سالهاست گریبان صنعت کشتیرانی را گرفته است به همین جهت تلاش برای دست یایی به اهداف تعیین شده IMO ادامه دارد.

وی یاد آور شد: با استفاده از این دستگاه کشتی ها نگران آلودگی بدنه نخواهند بود.مدت زمان پاکسازی آلودگی توسط این ربات به اندازه کشتی بستگی دارد و در نهایت چهار ساعت به طول می انجامد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
علیپور:
باشه
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>