اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

چاپ ماگ

تقریباً همه مردم در روز نوشیدنی مصرف می کنند. این نوشیدنی می تواند یک لیوان چای یا قهوه در صبح باشد، یک لاته در کافه با دوستان، یک نوشیدنی خنک در روزهای گرم تابستان یا یک لیوان آب معمولی برای رفع تشنگی. حتماً شما هم یک ماگ مورد علاقه دارید که انگار خوردن هر چیزی در آن ماگ حس و طعم بهتری دارد.

کادو دادن یا گرفتن ماگ با عکس شخصی، کاراکتر مورد علاقه یا یک نوشته دوست داشتنی یکی از بهترین انتخاب ها در هر مناسبتی است. کسب و کار چاپ روی ماگ از جمله قسمت هایی از صنعت چاپ است که همیشه درخواست بالا در آن وجود دارد. اگر شما هم به دنبال چاپ طرح اختصاصی روی ماگ هستید یا می خواهید کسب و کار چاپ روی لیوان راه بیندازید بهتر است با انواع ماگ و لیوان مناسب چاپ و انواع روش های چاپ روی لیوان آشنا شوید.

چاپ روی کافی ماگ

در بین تمام متریال موجود در صنعت چاپ روی لیوان، ماگ قهوه یکی از پر درخواست ترین و پر استفاده ترین آن ها است. چاپ اختصاصی روی لیوان قهوه بدون شک یک انتخاب بدون ریسک برای فروش است.

چاپ روی لیوان سرامیکی

ماگ سرامیکی یا لیوان سرامیکی مقاومت بالایی در برابر دمای بالا دارد و تمیز کردن آن بسیار راحت است. ماگ سرامیکی دما را بهتر نگه می دارد و برای نوشیدنی های گرم مثل چای، قهوه، هات چاکلت و غیره مناسب است. ماگ سرامیکی سفید یا رنگی در اندازه های مختلف به فروش می رسد.

چاپ روی لیوان شیشه ای

لیوان شیشه ای یا لیوان شفاف بسیار زیبا است و بیشتر مناسب نوشیدنی های سرد مثل آب میوه، نوشابه، شیر و غیره هستند. چاپ طراحی روی لیوان شیشه ای یکی از زیباترین نوع چاپ روی لیوان است.

چاپ روی لیوان سفالی

افرادی که دوستدار محیط زیست هستند یا لوازم طبیعی را ترجیح می دهند از طرفداران ماگ های سفالی هستند. ماگ سفالی نه تنها زیبا است بلکه کاملاً قابل بازیافت و تجزیه است و پروسه ساختنش آسیبی به محیط زیست نمی زند.

چاپ روی لیوان استیل

این نوع ماگ از استیل ضد زنگ ساخته می شود. که در تماس با آب تغییر رنگ نمی دهد و زنگ نمی زند. ماگ استیل برای آب و هوای مرطوب مناسب است.

چاپ روی ماگ جادویی

ماگ جادویی یا ماگ حرارتی لیوانی است که بعد ریخته شدن مایع داغ در آن تغییر رنگ می دهد. این ماگ با جوهر گرمارنگ یا جوهر ترموکرومیک ساخته می شود.

همان طور که می بینید انتخاب های زیادی برای نوع لیوانی که روی آن چاپ انجام می دهید وجود دارد. ماگ هایی که در بالا به آن ها اشاره کردیم بسیار پرطرفدار هستند و هرکسی که در کار چاپ روی لیوان است حداقل یک بار درخواست یا سفارشی با این ماگ ها خواهد داشت. حالا که انواع ماگ مناسب چاپ را معرفی کردیم در ادامه انواع روش های چاپ روی ماگ را معرفی می کنیم.

چاپ اسکرین روی لیوان

در این روش جوهر از یک صفحه یا تور می گذرد. پرینتر استنسیل را روی این تور میزند و جوهر از سوراخ های کوچکی که در استنسیل وجود دارد می گذرد و طرح نهایی روی ماگ چاپ می شود. برای چاپ طرح های ساده روی ظروف سفالی و ظروف چینی مناسب است. چاپ روی لیوان مناسب طرح هایی است که رنگ های زیادی ندارد و خیلی پیچیده نیستند. این نوع روش چاپ روی ماگ مناسب کسب و کار هایی است که بودجه زیادی ندارند.

چاپ لیتو روی لیوان

چاپ لیتو یا چاپ سنگی یکی از روش های قدیمی چاپ است و معمولاً برای چاپ طرح روی سرامیک یا لیوان چینی استفاده می شود. به طور خلاصه در چاپ لیتو پرینتر طرح را روی یک کاغذ مخصوص چاپ می کند و آن را روی ماگ می پوشاند.

بعد ماگ موردنظر در یک دستگاه هیدروگرافیک قرار داده می شود و در این پرینتر طرح به طور خودکار روی ماگ چاپ می شود. چاپ لیتو سرعت کمتر و زحمت بیشتری دارد. این روش برای چاپ روی ماگ تبلیغاتی با سطح و عرض زیاد مناسب است.

چاپ دیجیتال روی لیوان

در چاپ دیجیتال، پرینتر به طور مستقیم طرح را روی ماگ چاپ می کند. چاپ دیجیتال مناسب طرح هایی با رنگ و جزئیات زیاد است زیرا آن ها را بهترین نحو ممکن نشان می دهد. این روش مناسب چاپ عکس و طرح های کارتونی روی لیوان است.

چاپ سابلیمیشن روی ماگ

چاپ سابلیمیشن یکی از بهترین روش های چاپ روی لیوان است. چاپ سابلیمیشن طرح ها را با رنگ های زیبا و کوچک ترین جزئیات چاپ می کند و از پرس حرارتی برای چاپ طرح استفاده می کند. چاپ سابلیمیشن بهترین انتخاب برای کسب و کار دائمی چاپ روی ماگ است. تهیه لوازم مورد نیاز چاپ سابلیمیشن و یادگیری این کار سخت نیست.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>