اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

انواع چاپ بنر

دنیای دیجیتال با استفاده از رنگ های فراوان، نور های LED، تبلیغ روی مانیتور توانسته است به راحتی توجه زیادی به سمت تبلیغات بیاورد اما این به معنی نیست که چاپ بنر تأثیری ندارد. چاپ بنر ارزان تر است و نیاز به نگهداری کمتری دارد به همین دلیل انتخاب بسیار مناسبی برای کسب و کار های کوچک و متوسط است. هر بیزینسی حداقل یک بار چاپ بنر فضای باز برای تبلیغات و چاپ بنر فضای بسته برای مناسبت های مختلف انجام می دهد.

چاپ بنر بسیار پرطرفدار است و به منظور های مختلفی در بازاریابی استفاده می شود. چاپ بنر انواع مختلفی دارد که انتخاب بین آن ها ممکن است برای افراد تازه کار سخت یا پیچیده ای به نظر بیاید. در ادامه لیستی از انواع بنر را جمع آوری کرده ایم اما اول بیایید با ویژگی های یک بنر آشنا شویم.

بنر چیست؟

بنر یک ابزار تبلیغاتی است که به صورت پرچم روی مواد مختلف چاپ می شود و هدفش معرفی یک شرکت، یک پیام مشخص، یک محصول و موارد دیگر است. با اینکه دیکشنری توضیح می دهد که چاپ بنر روی پارچه انجام می شود اما در واقع بنر روی مواد مختلفی چاپ می شود که ضخامت، دوام و انعطاف پذیری مختلفی دارند.

همچنین بنر ها به علت روشی که نمایش داده می شوند با پرچم ها متفاوت هستند اما از نظر رنگ، شکل و دیزاین چندان فرقی ندارند. یک بنر از همه طرف به بک جایگاه وصل می شود اما پرچم تنها از یک قسمت به دیوار یا میله متصل می شود. در ادامه انواع بنر را بر اساس جنس آن ها معرفی می کنیم.

چاپ بنر پارچه ای

بنر های پارچه ای معمولا روی پلی استر یا ساتن چاپ می شوند و جلوه ای خوشرنگ و زیبا دارد و طراحی را به بهترین شکل نشان می دهند. بنر پارچه ای قابلیت شست و شو دارند و چروک نمی شوند. چاپ بنر پارچه ای یکی بهترین انتخاب برای هر کسب و کاری هستند که می خواهد چاپ بنر اختصاصی با کیفیت بالا انجام دهد.

بنر پارچه ای امکان دارد در فضای باز پاره شود به همین دلیل توصیه می شود که در فضای بسته استفاده می شود اما چاپ بنر پارچه ای فضای باز برای مسابقات ورزشی، افتتاحیه، تبلیغات ملک و... می تواند استفاده شود.

بنر های وینیل

چاپ بنر وینیل خیلی وقت است که انجام می شود زیرا این جنس بنر دوام و مقاومت بالایی دارد. بنر وینیل هم در چاپ فضای بسته و فضای باز قابل استفاده است و ضد پارگی است. بنر وینیل وزن زیادی دارد به همین دلیل جا به جا کردن آن کار راحتی نیست و اگر جا به جای آن درست صورت نگرید بنر وینل چروک برمی دارد.

چاپ بنر توری یا چاپ مش

بنر توری نسب به بنر های دیگر نفوذپذیر تر است باد از آن گذر می کند به همین دلیل بنر بالا و پایین نمی شود. بنر توری کاملاً مناسب چاپ فضای باز است زیرا در برابر انواع وضعی آب و هوایی مقاومت پذیر است و در عین حال کار تبلیغات و عرضه را به بهترین شکل انجام می دهد. بنر توری یا چاپ بنر مش معمولا برای بنر های تبلیغاتی بسیار بزرگ که قسمتی از یک ساختمان را می پوشانند استفاده می شود.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>