اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کاربرد چاپ طلاکوب

چاپ طلاکوب نوعی چاپ است که با انتقال یک فویل طلایی یا نقره ای با گرما روی صفحه نتیجه ی متالیک را به جا می زارد. اگر از چاپ طلاکوب روی بسته بندی درست استفاده شود باعث می شود محصولات به طور خاصی به چشم بیایند و مشتری ها ازلحاظ بصری درگیر کالا شوند. در ادامه به فواید استفاده از چاپ طلاکوب اشاره می کنیم.

چاپ طلاکوب روش خوبی برای بهتر کردن بسته بندی است

چاپ داغی طلاکوب تنها با سه عامل اصلی گرما، فشار و فویل مناسب انجام می شود. شیوه ی طلاکوبی از زمان صحافی کتاب ها تا به امروز پیشرفت زیادی کرده است و می توان از آن روی کارت ویزیت و بسته بندی استفاده کرد.

بااینکه فویل نقره و طلایی پرطرفدارترین رنگ های استفاده شده در دستگاه طلاکوب هستند (به علت اینکه انتخاب امنی برای چاپ هستند) رنگ های دیگری هم در چاپ طلاکوب استفاده می شوند. امروزه فویل های گلاسه، براق، مات، پورسلین و هولوگرافیک در بسیاری از چاپخانه ها در بسته بندی استفاده می شوند.

چاپ طلاکوب به تنهایی باعث بهتر به نظر آمدن بسته بندی نمی شود بلکه باید به طراحی خوب و مواد بسته بندی باکیفیت ترکیب شود تا توجه خریداران را جلب کند. ترکیب کاغذ کرافت با چاپ فویلی یکی از جدیدترین ترند های چاپ داغی است.

طلاکوبی می تواند با روش های دیگر چاپ استفاده شود

چاپ طلاکوب می تواند برجسته یا غیربرجسته چاپ شود. چاپ برجسته طلاکوب به بسته بندی حالت سه بعدی براق می دهد. از چاپ طلاکوب می توان روی کاغذهای مختلف مثل کاغذ کرافت، کاغذ گلاسه، کارتن و... استفاده کرد.بسیاری از برندهای لوکس از این روش چاپ برای بسته بندی استفاده می کنند. برند لباس رالف اند روسو از یک بسته بندی خاکستری با چاپ برجسته ی رز گلد استفاده می کند.

چاپ طلاکوب به بسته بندی جلوه ای لوکس می دهد

استفاده از چاپ طلاکوب گزینه ی خوبی برای متمایز شدن بسته بندی و به یادماندن برند توسط مصرف کننده است. تأثیر اولیه بسته بندی روی خریدار اهمیت ویژه ای دارد و یک طراحی بسته بندی زیبا با استفاده از رنگ های براق فویلی و متالیک باعث می شود کالا ارزشمند و باکیفیت به نظر بیاید.

چاپ طلاکوب با محیط زیست سازگار است

چاپ طلاکوب بسیار سریع، تمیز و سازگار با محیط زیست است و هیچ کدام از مراحل چاپ تأثیر بدی روی محیط زیست ندارند. کاغذ هایی که فویل روی آن ها چاپ شده کاملاً قابل بازیافت است.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>