اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

پوشش uv

طبیعتاً هیچ کس دوست ندارد کارت پستالی با لکه جوهر یا اثر انگشت در کلکسیون خود داشته باشد. حتماً می دانید که صفحات چاپ شده شما دائماً با دست سر و کار خواهند داشت، بنابراین یک پوشش محافظتی یو وی گزینه مناسبی برای جلوگیری از کثیف شدن و لکه دار شدن کار چاپی شما می باشد.

می توان گفت که این پوشش مانع مناسبی در برابر آسیب فراهم کرده و لایه محافظتی را در طول حمل و نقل اضافه می کند، که باعث می شود شما پروژه های چاپی خود را مثل لحظه ای که چاپ می شود واضح و شفاف دریافت کنید.

یو وی نوعی پوشش سلفونی است که بر روی چاپ ها قرار می گیرد و علاوه بر زیبایی که به چاپ می دهد، باعث خشک شدن و ثابت شدن رنگ های چاپی نیز می شود. زمانی که یووی بر روی یک سطح چاپ شده قرار می گیرد، رنگ ها از حالت مات به شکل براق درآمده و در نتیجه تصویر چاپ شده زیباتر نمایش داده می شود.معمولا در چاپ کارت ویزیت از پوشش یو وی استفاده می شود تا با این کارت جذابیت خاصی به کارت بخشیده و آن را متفاوت جلوه دهند.

پوشش یو وی چگونه کار می کند؟

در واقع بعد از تمام شدن کار چاپ می توان از این پوشش در تمام و یا قسمت های خاصی از کار چاپی استفاده کرد.پوشش UV روکشی براق است، درخشش زیادی به یک کار چاپ می دهد و یک روکش شبیه به عکس می سازد.

کاربرد یو وی به این صورت است که کل سطح یک کارت پستال یا سایر موارد چاپ شده را به صورت یکپارچه توسط لایه های روکش دار می پوشاند و با استفاده از لامپ های ماورا بنفش خشک می کند تا تغییری در طیف رنگ ها ایجاد نشده و کوچک ترین لکه ای روی کار چاپ شده باقی نماند.در واقع پوشش یو وی به دو منظور استفاده می شود:

  • ایجاد لایه محافظ در برابر عوامل فرسایشی
  • ایجاد جذابیت در دیدن شدن رنگ ها که با مات و یا براق کردن سطح چاپ شده ممکن می شود

البته هدف از به کاربردن پوشش یو وی بیشتر ایجاد جلوه های بصری می باشد تا ایجاد لایه محافظ حالا این جلوه ها می تواند براق کردن یا مات کردن سطح و یا خلاقیت هایی خاص باشد.

آیا پوشش UV برای شما مناسب است؟

پوشش یو وی از کار شما در برابر ساییدگی حفاظت می کند. البته زمانی که می خواهید یک کار چاپی را با پوشش یو وی مقاوم، شفاف و درخشنده کنید باید از کاغذی با وزن و جنس متناسب با این کار در پروژه چاپی خود استفاده کنید. در این صورت به بالاترین کیفیت دست پیدا خواهید کرد و در واقع با صرف هزینه ای مناسب یک کار با دوام خواهید داشت.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>