اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

چاپ وینیل چیست؟

وینیل، متریالی است که در اصطلاح به آن استیکر نیز گفته می شود. وینیل از جنس پی وی سی است و برای تبلیغات در فضاهای خارجی و یا داخلی استفاده می گردد و در دو مدل شیشه ای یا شیری می باشد.وینیل شیشه به شکلی است که از دو طرف دید دارد اما در نوع شیری آن، زمینه سفید رنگ است و پشت آن چسب زده می شود تا بر روی سطوح چسبانده شود.

وینیل شیری محبوبیت بیشتری نسبت به نوع شیشه ای آن دارد به این خاطر که پشت وینیل را چسب زده و برای مصارفی مثل چاپ وینیل و تبلیغات روی اتوبوس، چاپ وینیل برای تبلیغات روی زمین جهت فروشگاه ها و پاساژ ها و نصب روی دیوارهای رنگ شده قابل استفاده می باشد.

مصارف خانگی آن هم مانند چاپ وینیل روی دیوار منازل و دفتر کار برای دکوراسیون داخلی است. ازچاپ وینیل برای یخچال های صنعتی و شیشه سوپرمارکت ها نیز استفاده می شود.طریقه نصب وینیل می تواند با آب صورت گیرد و چسب آن به گونه ای است که هرگاه لازم باشد می توان آن را از روی کار برداشت.نصب مجدد وینیل بر روی سطوح با مشکل مواجهه می شود، از این رو توصیه می شود در هنگام نصب به دقت انجام شود تا نیاز به دوباره کاری نباشد.

کاربرد وینیل

  • چاپ بر روی انواع خودرو
  • تزئین محیط داخلی منزل
  • تبلیغات بر روی بدنه انواع خودروها
  • استفاده برای یخچال های سوپرمارکت ها
  • تبلیغات برای فروشگاه ها و پاساژهای روی دیوار

چاپ وینیل

چاپ بر روی وینیل به شکل تخصصی و باکیفیت ماندگار صورت می گیرد. جوهرهایی که برای این کار استفاده می شوند، از نوع مرغوب بوده تا بتوانند در مقابل بیرون و بالاخص مکانهایی که در معرض نور قرار می گیرند، مقاومت کنند. دستگاه‏هایی که برای چاپ وینیل استفاده می شود در سه نوع مختلف هستند که هر کدام به شکلی وینیل را چاپ می کنند.

نکات در چاپ وینیل

استفاده از چسب مرغوب به منظور افزایش طول عمر و ماندگاری وینیل های تبلیغاتی به منظور صرفه جویی در هزینه های تبلیغات، چاپ متون بر روی وینیلهای شیری به علت داشتن زمینه سفید بهتر است زیرا در این صورت نوشتارها بهتر نمایان می شوند در صورتی که در وینیل های شیشه های، تصاویر به وضوح دیده می شود اما نوشتارها بخوبی قابل رویت نخواهند بود.

استفاده از چسب مرغوب برای اتوبوسها یا وسایل فروشگاهی که در زیر نور آفتاب قرار می گیرند.
استفاده از جوهر مرغوب در وینیل های که روی اتوبوس ها نصب می شوند، این موضوع بیشتر اهمیت می یابد، چرا که اتوبوس های شرکت واحد مرتبا در هر هفته یکبار نوبت کارواش دارند و به دلیل آلودگی هوا و نشستن حاله ای از روغن روی بدنه، آنها را با اسید رقیق شده شستشو می دهند و در صورتی که جوهرهای استفاده شده هنگام چاپ نامرغوب باشند، رنگ آن ها توسط اسید رقیق شده از بین می رود.

چاپ دیجیتال مدرن

وینیل در چاپ دیجیتال مدرن با کیفیت های متفاوت برای مصارف مختلف و تا عرض 150 سانتی متر چاپ می شود. برای اطلاع بیشتر با کارشناسان ما مشورت کنید.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>