اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


چاپ فضای باز

در رابطه با چاپ انواع بنر چه می دانیم؟

این سوالیست که همه فعالان عرضه تبلیغات همیشه از خود می پرسند، به طور حتم همه شما در کوچه و محله تان بنر های نصب شده ای را دیده اید که روی آنها طرح های گرافیکی خاصی نقش بسته است. بهترین راه تبلیغات استفاده از وسیله ای است که هم ارزان باشد و هم با دوام و مهم تر از همه این که قابلیت اصلی تبلیغات "به نمایش عمومی در آمدن" را در خود به بهترین شکل ممکن بروز دهد.

به طور کلی تعریف بنر را می توان با یک جمله ساده بیان کرد: بنر پرچم یا تکه پارچه ای است که در بردارنده یک نماد، شعار یا پیامی است. هرچند تبلیغات از طریق بنر تنها راهکار و روش تبلیغات نیست و این روش هم مزایا و محدودیت های خاص خود را دارد، ولی تجربه نشان می دهد که استفاده از بنر به ویژه در معرفی نام تجاری (برند) و پیشبرد فروش بسیارموثر است.

انواع بنر

بنر وینیل شبکه ای

برای آب وهوای مرطوب و باد و بارانی مثل شمال ایران مناسب است، چرا که به صورت شبکه شبکه طراحی شده است وهم باد را از بنر عبور می دهد و هم آسیبی به بنر نمی رساند.

لمپوست بنر

گونه جدید از سازه های تبلیغاتی است که به دلیل مقاومت و انعطاف پذیری در مقابل خطرات ناشی از باد و باران می توان ازآن در بسیاری از محیط های بیرون بهره برد، این سازه این امکان را می دهد که هنگام وزش باد بنر انعطاف پذیر باشد و نیروی اعمال شده به بنر از طریق فنر به فک متحرک منتقل شود و در نتیجه بنر تبلیغاتی از آسیب مصون بماند و با کاهش وزش باد فک متحرک به حالت اولیه باز گردد.

مشخصات فنی و فیزیکی بنر

بنر در دو نوع بنر چینی و بنر کره ای در بازار ایران موجود می باشد و هر نوع گرماژی بین 8 تا 13 انس دارد.
تفاوت این دو بنر در کیفیت چاپ و مقاومت بنر است. بنر کره ای از کیفیت چاپ بالا و کوتینگ مرغوب و همچنین مقاومت بالاتری نسبت به بنر چینی برخوردار است.

معمولا بنر هایی که برای کارهای معمولی استفاده می شود از 8 انس و 10 انس می باشد ولی اگر بنر برای تابلو سردرب مغازه یا فروشگاه باشد که قراراست در هوای آزاد و نور مستقیم آفتاب قرار بگیرد توصیه می شود از بنر 13 انس استفاده شود.

کاربرد بنر در کسب و کار

بنر در خیلی از کسب و کارها برای بازاریابی استفاده می شود. مثلا خیلی از شهرهای کشورمان برای تزئین و جذب گردشگر از بنر در میدان اصلی شهر استفاده می کنند. به طورکلی بنر را می توان در خیلی از فرمت ها چاپ کرد.حتی می توان بر اساس موقعیتی که قرار است نصب یا آویزان شود آن را به شکل های مختلف درست کرد.

تفاوت بنر و پوستر

بنر در واقع پارچه ای شبیه پرچم است که درخیابان ها یا مکان های عمومی آویزان می شود ولی معمولا برای پوستر از کاغذ استفاده می کنند وآن را بر روی سطح فلزی، سنگی یا چوبی می چسبانند. معمولا بنر عریض تر و طویل تر از پوستر است.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>