اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

قوانین بسته بندی

پس از نکاتی که در مقاله اول خواندید، می خواهیم شما را با قوانین دیگری برای بسته بندی محصول آشنا کنیم که به موفقیت بیشتر و در نهایت فروش بیشتر محصول تان برسید. پس تا پایان مطلب ما را همراهی کنید.

تأثیر بسته بندی محصول در قفسه فروشگاه

از دید یک خریدار محصولاتی که در قفسه وجود دارند، لازم نیست جزییاتی برای نمایش داشته باشند و شکل کلی محصول مد نظر است. هنگامی که محصول شما در بین سایر محصولات در قفسه فروشگاه قرار می گیرد، مشتری انتخاب می کند که کدام یک را بردارد. برای این که پیروز میدان شما باشید، باید به طراحی و نوع بسته بندی محصول تان توجه بیشتری کنید. هر چقدر بسته بندی محصول شما متمایز تر و خاص تر باشد، بیشتر به چشم خواهد آمد.

کاربردی بودن بسته بندی

بسته بندی محصول شما علاوه بر این که باید برچسب محصول داشته باشد و زیبا باشد، باید نوع و شکل بسته بندی کاربردی باشد. هر چقدر طراحی بسته بندی محصول شما کاربردی تر باشد، فروش آن بالاتر می رود.

مثلا در زمانی که تمام سس های کچاپ به حالت شیشه ای بودند، یک شرکت خارجی، بسته بندی ای طراحی کرد که بطری کچاپ برعکس بود و در هنگام استفاده سریع تر سس به روی غذای شما منتقل می شد. این طراحی و بسته بندی خاص فقط با توجه به نوع نیاز مشتری و راحت تر بودن او به دست می آید.کاربردی بودن بسته بندی محصول شما به تنهایی می تواند بسیاری از چالش های مربوط به طراحی محصول را حل کند و به راه درست تری برسد.

قابلیت گسترش پذیر بودن بسته بندی

بسته بندی محصول شما باید طوری باشد که اگر محصول دیگری را چند ماه دیگر خواستید عرضه کنید، نیاز به تغییرات اساسی در نوع و شکل بسته بندی نباشد. برای مثال شما برای محصول بیسکوییت با طعم فندقی یک بسته بندی خاص طراحی می کنید.

اگر پس از گذشت چند ماه شما تمایل داشته باشید که همان بیسکوییت را با طعم دیگری تولید کنید، نباید به طراحی یک بسته بندی جدید نیاز داشته باشید. طراحی بسته بندی محصول شما باید قابلیت تعمیم پذیری داشته باشد و با اعمال تغییرات جزئی به بسته بندی ای که می خواهید برسید.

برای این که هیچ گاه با این مشکلات روبرو نشوید و بتوانید طراحی یک محصول را به محصول مشابه دیگر تعمیم بدهید، لازم است همیشه آینده نگری برای محصول داشته باشید و در پایان خواهید دید که شما یک خانواده زیبا از محصولات تان دارید.

صحبت پایانی

طراحی و بسته بندی محصول همیشه زمینه ای بوده است که خواستار زیادی داشته است و چیزی که می تواند شما را به سمت موفقیت بیشتر و فروش بیشتر هدایت کند، رعایت قوانین نانوشته ای ست که محصول شما را از سایر برند ها خاص می کند. قوانینی که در این مقاله و مقاله قبل مطرح شد، می تواند به شما کمک کند تا به فروش بیشتر محصول تان برسید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>