اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

آب معدنی

صادرات آب معدنی:
هر یک از بازرگانان و تاجرانی که در زمینه صادرات و واردات کالا فعالیت دارند، می توانند صادرات آب معدنی را هم انجام دهند. تنها باید به خوبی در مورد قوانین صادرات آب معدنی اطلاعات لازم را داشته باشند. شما پیش از اینکه صادرات این کالا را انجام دهید باید به خوبی کشورهایی که به این محصول نیاز دارند را شناسایی کنید.

امروزه بسیاری از تاجران صادرات آب معدنی به عمان، صادرات آب معدنی به عراق و صادرات آب معدنی به امارات را انجام می دهند. این کشورها آب زیادی در دسترس ندارند و به همین دلیل به صادرات این کالا نیاز پیدا خواهند کرد.

در صورتی که شما با شرایط و مواردی که در مورد صادرات آب معدنی وجود دارد آشنایی داشته باشید می‌توانید سود خوبی از صادرات آن به دست آورید. شما می توانید برای به دست آوردن سود بیشتر و پیش روی قانونی صادرات کالای خود با شرکت های بازرگانی که در این زمینه تخصص دارند مشورت کنید. آنها به خوبی می توانند شما را راهنمایی کنند.

تا در کمترین زمان انواع کالاهای صادراتی خود را به کشورهای مورد نظرتان ارسال کنید. برای صادرات بسته‌های آب معدنی باید به خوبی با مراحل آن آشنایی داشته باشید که در ادامه برخی از مهم ترین این مراحل را نام می بریم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید.

آب معدنی

مراحل صادرات آب معدنی به کشورهای دیگر: 
شما باید بدانید برای صادرات هر یک از انواع کالاها بهتر است به خوبی با مراحل صادرات آن آشنایی داشته باشید. در این صورت می توانید در کمترین زمان حجم زیادی از کالاهای مورد نظر خود را صادر کنید و سود زیادی هم از فروش آنها به دست آورید. بنابراین برای صادرات آب معدنی هم باید به خوبی مراحل آن را در نظر داشته باشید. برخی از مهم ترین این مراحل که شما باید به آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از

شرکت بازرگانی

تأسیس شرکت بازرگانی:
شما برای صادرات آب معدنی و هر یک از انواع دیگر در ابتدا باید یکی از شرکت های بازرگانی را که در زمینه خاصی فعالیت دارد تأسیس کنید. در واقع شما کارت بازرگانی که برای صادرات کالا دریافت می کنید برای صادرات کالایی مربوط به آن کارت می باشد. هر یک از مدارکی که نیاز است را باید ارائه دهید تا شرکت بازرگانی تان را به ثبت برسانید. البته که شما قادر خواهید بود از شرکت های بازرگانی که در این زمینه فعالیت می کنند مشورت های لازم را دریافت کنید تا مراحل دیگری را که برای شما بیان می کنیم را این شرکت ها به خوبی انجام دهند.

حساب بانکی

افتتاح حساب بانکی:
تجارت شما بسته به حساب بانکی که افتتاح کرده اید باید انجام شود. شما بهتر است برای صادرات آب معدنی حساب بانکی را افتتاح کنید تا هزینه کالای ارسال شده را به صورت ارز دریافت نمایید. این هزینه دریافتی باید بر اساس قیمتی باشد که با خریدار توافق نموده اید. شما می توانید هر یک از انواع حساب‌های بانکی که مربوط به تجارت می باشد را افتتاح کنید تا صادرات و واردات کالای مورد نظر خود را انجام دهید.

بازاریابی برای صادرات آب معدنی:
بازاریابی کالا اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به خوبی این مورد را برای صادرات کالاهای خود به خوبی در نظر داشته باشید. شما باید به خوبی در نظر داشته باشید که پیش از صادرات هر یک از انواع کالاها این مرحله اهمیت بسیار زیادی دارد. در صورتی که شما مشتریان کالای ارسال شده خود را به خوبی انتخاب کنید می توانید حجم مشخص شده ای از کالا را به آنها پیشنهاد دهید تا ارسال نمایید. کارشناسانی که در شرکت های بازرگانی فعالیت دارند به خوبی می توانند بازاریابی کالاهای صادراتی شما را انجام دهند.

آب معدنی

صدور پیش فاکتور آب معدنی:
صادر کردن فاکتور پروفرما یکی از مهم ترین مراحلی است که برای صادرات آب معدنی باید به آن دقت داشته باشید. در این فاکتور هر یک از اطلاعاتی که مربوط به کالا می باشد را می توانید وارد کنید و به امضاء برسانید. شما باید دقت داشته باشید که این فاکتور را خریداری هم باید امضاء کنید. زمان صادرات کالا باید هر یک از اطلاعات و مواردی که درون فاکتور وجود دارد را رعایت نمایید.

آب معدنی

بسته بندی و آماده سازی:
بسته بندی کردن و آماده سازی هر یک از کالاها از دیگر مراحلی است که زمان صادرات آب معدنی باید به آن دقت داشته باشید. شما باید بسته های آب معدنی را بر اساس درخواست مشتری درون بار قرار دهید. در واقع شما روی فاکتور پروفرما بسته ها و نحوه آنها را باید وارد کنید و بر اساس آن قرارداد کالا را ارسال نمایید. دقت داشته باشید که مطمئن و ایمن بودن بسته بندی کالاها اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید.

گمرک

مشخص کردن بهای گمرکی صادرات آب معدنی:
مشخص کردن تعرفه گمرکی که برای صادرات کالا در گمرک تعیین می شود از دیگر مراحلی است که باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید. ترخیص کارانی که در شرکت بازرگانی فعالیت دارند می توانند هزینه مناسبی را جهت صادرات کالا برای شما تعیین کنند. البته که باید بدانید این هزینه بسته به حجم کالای شما و شیوه ارسال صادرات تان تا حدی متغیر می باشد و باید شما به خوبی در این مورد اطلاعات لازم را داشته باشید.

آب معدنی

اظهار کالای صادراتی به گمرک: 
شما می توانید در این مرحله کالای خود را با در دست داشتن مدارکی که تهیه کرده اید به گمرک ببرید تا ارسال کنید. برای ارسال کردن کالا باید به خوبی این مرحله را در نظر داشته باشید. دریافت کردن اظهارنامه گمرکی کالا اهمیت بسیار زیادی دارد و کارشناسان گمرک هم به خوبی این مورد را در نظر دارند. شما هم باید به خوبی این مسئله را در نظر داشته باشید. هر اطلاعاتی که در مورد کالا وجود دارد را در این اظهارنامه باید بیاورید. برای صادرات آب معدنی این مرحله اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید.

صادرات

دریافت مجوز صادرات آب معدنی از ارگان های مربوطه: 
از دیگر مراحلی که اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید برای صادرات آب معدنی به آن دقت داشته باشید دریافت کردن مجوزهای لازم می باشد. هر یک از انواع کالاها برای صادرات به مدارک و مجوزهای خاصی نیاز دارند. شما باید این مدارک را آماده سازید و از ارگان هایی که در این زمینه فعالیت می کنند آنها را دریافت کنید.

دقت داشته باشید که برای دریافت این مجوزها باید در مورد هر یک از آنها اطلاعات لازم را داشته باشید و به صورت کامل آنها را دریافت کنید. دقت داشته باشید که در صورت نا آشنا بودن با این مدارک بهتر است با شرکت های بازرگانی که در این زمینه تخصص بیشتری دارند مشورت کنید تا آنها برای شما مجوزهای مورد نیاز را دریافت کنند.

آب معدنی

بیمه کردن بار آب معدنی:
شما پیش از اینکه به این مرحله از صادرات آب معدنی برسید باید به خوبی شرکت هیا حمل و نقل را شناسایی کنید و یکی از آنها را برای حمل بار خود انتخاب نمایید. شما می توانید کالای خود را برای صادرات و ارسال به کشور مورد نظر خود به این شرکت ها بسپارید. آنها کالای ارسال شده شما را بیمه می کنند تا در کمترین زمان و با امنیت بالا به کشورهای مقصد ارسال شود.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>