اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

دستگاه چسب زن

دستگاه چسب زن یکی از پرکاربرد ترین انواع دستگاه بسته بندی در صنایع مختلف می باشد که در آخرین مرحله، یعنی پک کردن محصول به کار می رود. دستگاه چسب زن کارتن، یکی از انواع مهم می باشد.

انواع دستگاه چسب زن

دستگاه چسب زن انواع مختلفی دارد که به صورت عمده می توان به نوع اتوماتیک و دستی اشاره کرد که هر کدام کارایی مختلفی دارد و در صنایع مختلف (مثلا چسب زنی کارتن) استفاده می‌شوند.

دستگاه چسب زن کارتن دستی

دستگاه چسب زن کارتن دستی معمولا کاربرد زیادی در صنایع کوچک و مغازه ها برای بسته بندی کارتن دارد و قیمت آن بسیار مناسب است. این دستگاه به دلیل سهولت در حمل و طرز کار آسان تقاضای بالایی داشته است همچنین امکان تعویض چسب در صورت نیاز به راحتی فراهم است و طی چند ثانیه انجام می پذیرد.

طراحی این دستگاه به گونه ای است که چسب زدن با کیفیت بالا صورت می گیرد و امکان ندارد بسته ها و جعبه ها حین حمل و جابه جایی باز شوند به همین دلیل این دستگاه محبوبیت خاصی دارد.

دستگاه چسب زن کارتن اتوماتیک

از دستگاه چسب زن کارتن اتوماتیک نیز برای بسته بندی کارتن استفاده می شود. این دستگاه دارای یک نوار نقاله است که پس از قرار گرفتن کارتن روی آن، لبه های آن را خم می کند و روی آن را چسب می زند. بعضی از انواع این دستگاه به طور همزمان زیر و روی کارتن را چسب می زند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>