اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


درب پلاستیکی

کاهش شیارها

شیارها الگوی های صاف، زاویه دار یا متقاطعی هستند که بر روی ماده اولیه برش خورده یا به صورت یکجا قرار می گیرند و باعث می شوند تا دست یا انگشتان مصرف کننده بتوانند به خوبی درب را در اختیار بگیرند، دربی که در حالت معمولی دارای سطحی صاف و لطیف است. این موضوع در هنگام قفل یا باز کردن بطری کمک رسان است.

دندانه ها باید بزرگ، عمیق و به قدر کافی پهن باشند. شما می توانید میزان ماده اولیه را در شیارها با افزایش فاصله بین آنها کاهش دهید، کاهش عرض شیارها یا داشتن الگوهای متفاوت می تواند تا نیمی از اندازه را بکاهد. به طور خاص، سهم وزن شیارها در وزن خالص یک درب، حدود 20 درصد از وزن کل است. حتی کاهش 50 درصدی در این موضوع می تواند باعث کاهش 10 درصدی وزن درب شود.

حک لوگو

یک روش ساده از حکاکی لوگو بر روی درب، می تواند کاهش وزن درب را در پی داشته باشد. این کار باعث افزایش جذابیت برند و نشان تجاری به خاطر بهبود جلوه های دیداری و سفارشی شدن آن می شود. همچنین تضمین می کند که درب های یکسان برای سایر خریداران و شرکت ها مورد استفاده قرار نمی گیرند.

سندبلاست

تکنیکی ثابت شده برای کاهش ضخامت سطح درب ها بدون اینکه بر ظاهر یا عملکرد آن تأثیر بگذارد. سندبلاست سطح درب تضمین می کند که ضخامت درب ها بین 25 تا 30 درصد کاهش و همزمان جذابیت های ظاهری آنها نیز افزایش یابد.

شاخص جریان مذاب

پلیمرهایی که شاخص جریان مذاب در آنها بهبود یافته می توانند در کاهش چرخه زمانی تولید درب ها به کار گرفته شوند. این کار راندمان ماشین را بالا می برد. کاهش در زمان چرخه می تواند مشابه سازی کاهش هزینه ها در بحث ساعت کارکرد/ دور ماشین به حساب آید. سود ده کردن تولید درب به معنای محاسبه هزینه مواد اولیه+ هزینه زمان دور ماشین+ هزینه زمان تنظیمات+ هزینه ضایعات+ هزینه انبارداری است.

پرکن ها

پرکن های کاربردی، ذراتی هستند که به مواد اولیه افزوده می شوند تا مصرف اضافی پلیمرهای گران قیمت را کاهش دهند. این مواد اغلب با هدف ارزان کردن محصول نهایی به کار برده می شوند.

سایر مزیت های ممکن اقتصادی شامل چرخه سریع تر قالب گیری به خاطر بالا رفتن رسانایی گرمایی و کاهش قطعات معیوب به خاطر تغییر شکل و تاب خوردگی می شود.بهترین عمل همانا به بحث گذاشتن این فرصت ها با تولیدکنندگان ماشین های دربند، قالب سازان، تولیدکنندگان پلیمر و تولیدکنندگان درب است که بتوان به نقطه مشترکی در این زمینه دست یافت.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>