اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

دستگاه وکیوم سالاد

بسته بندی یکی از مطمئن ترین راه های رسیدن به مواد غذایی سالم و بهداشتی است، با پیشرفت تکنولوژی در همه کشور ها باعث به وجود آمدن دستگاه های بسته بندی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک برای بهبود روند بسته بندی شده است. با ما همراه باشید تا درباره دستگاه های بسته بندی سالاد یا همان دستگاه سیل وکیوم صحبت کنیم.

معرفی دستگاه سیل

دستگاه بسته بندی سالاد، سیل نام دارد. این دستگاه به راحتی و بدون دخالت دست درب ظروف شمارا بسته بندی می کند، بهداشتی بودن این سیستم موجب رضایت مندی مشتریان شده است.
وجود این دستگاه در رستوران ها، کافی شاپ ها، غذاخوری ها و همچنین کارخانه ها و کسب و کار های کوچک و بزرگ ضروریست.

انواع دستگاه سیل وکیوم

  • سیل وکیوم کشویی
  • سیل وکیوم گردان

سیل وکیوم کشویی

این مدل دستگاه سیل وکیوم دارای محفظه یا همان قالب ظرفی است که به صورت کشویی می باشد. که در این مدل با قرارگیری ظرف در محل خودش دستگاه استارت می شود. تمام مراحل برش و دوخت اعم از تزریق گاز و وکیوم در این مدل به صورت اتوماتیک می باشد. و ظرف حرکت(سیل) داده شده بعد از برگشت داده شدن کشو، آماده برداشت می باشد. مانند سیل وکیوم سالاد و سبزیجات.

سیل وکیوم گردان

روش کار این مدل سیل وکیوم به این صورت است که در آن قالب ظرف گیر یا همان محفظه به صورت دورانی و به صورتی دایره ای شکل حرکت می کند، در این روش قالب ظرف در موقعیت خودش قرار می گیرد و صفحه سیل وکیوم چرخاخنیده می شود تا در محل خودش جا بگیرد و قفل شود.

در این مدل تمامی مراحل بریده شدن و دوخت اعم از تزریق گاز و وکیوم به صورت اتوماتیک صورت می گیرد. در همینطور در حین تکمیل شدن این فرآیند نیمه دوم که در جلوی ما خالی می باشد امکان استفاده و قرار دادن ظرف در آن را دارد.

که به این صورت فرآیند تکمیل کار از سرعت بیشتری برخوردار می باشد به این دلیل که در هنگام سیل وکیوم دستگاه هم امکان قرار دادن ظرف وجود دارد. مانند سیل وکیوم انواع مواد غذای از قبیل سبزیجات، گوشت، مرغ، ماهی و میگو و همینطور سوسیس و کالباس.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>