اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

از جمله دلایلی که باعث تولید واستفاده از نوار نقاله و بالابر در صنایع غذایی می‌گرددمی توان به بالا بردن راندمان تولید، جابه جایی مواد بدون دخالت هرچه کمتر کارگان برای سود دهی بیشتر نام برد.نوار نقاله، در کارخانه ها بخش عمده ای را به خود اختصاص داده و ابزار بسیار مهمی تلقی می‌شود.در این مقاله به کاربرد انواع مختلف نقاله می پردازیم.انواع نقاله ها به شرح زیر می‌باشد:

Slat conveyor

این نقاله از صفحه های باریک کنارهم(نه سوار بر روی هم)ویک یا دو زنجیر که بر روی یک چرخ دنده متحرک سوار هستند که باعث حرکت مجموعه می‌شود.

انواع نوار نقاله

Apron conveyor

این مدل از نوار نقاله از صفحات که پشت سرهم بدون فاصله روی هم میخوابند تشکیل شده است.همچنین دارای ابعاد بسیار بزرگ می‌باشندو قسمت هایی مانند زنجیر، چرخ دنده، و بین صفحه ها که امکان دارد اعضای بدن و اشیا را بگیرد.بدین منظور باید حفاظ گذاری گردد.این نقاله به دو صورت شیب کم یا افقی استفاده می‌شود.

انواع نوار نقاله

Flight conveyor

این نوار نقاله مانندslat conveyor می باشد.علاوه بر اینکه صفحه های پلکان شکل با زاویه راست به زنجیر انصال پیدا کرده است. این نوار نقاله به صورت سطح شیب دارو یا افقی به کار خواهد رفت.

انواع نوار نقاله

CHAIN CONVEYOR

این مدل نقاله، فرم های بسیار زیادی می‌گیرد.ولی اجسام را به حالت یدک کشیدن یا هل دادن جا بجا می‌کند.اما بعضی از آنها مستقیما خودشان حرکت می کنند که در انواعSLIDING CHAIN CONVEYOR ROLLING DRAYوجود دارد. این نقاله ها تشکیل شده از یک زنجیر بدون انتها که سر و ته آن بهم وصل شده که به وسیله یک موتور محرک نگه داشته شده و آن را حرکت می دهد.

این کانوایرها در کارخانجات اتومبیل سازی جهت انتقال بدنه اتومبیل برای شستشو و رنگ زدن و همچنین در کارخانه کاغذسازی که به صورت عمودی ورق ها را می‌گیرد و بالا می برد و غیره استفاده شده است. این کانوایر به صورت انتقال اشیاء در یک سطح یا سطح شیب دار کاربرد دارد.

انواع نوار نقاله

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>