اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

صادرات

روش های پرداخت صادراتی در تجارت:
با توجه به شرایط امروزه امکان سفر Agent یا خود وارد کننده ها به ایران وجود ندارد بهترین و مناسب ترین روش پرداخت چه روشی می تواند باشد. تقریبا نود درصد سفارش های صادراتی به خاطر به توافق نرسیدن بر سر نحوه پرداخت کنسل می شود.

بهترین و مناسب ترین روش پرداخت در صورت عدم مسافرت واردکننده ها:
این طبیعی است شما چون مذاکره خود را از ابتدا درست پیش نمی برید و نمی توانید جلب اعتماد کنید در پرداخت مشتری قبول نمی کند و نمی توانید پولی بگیرید. اما اگر اعتما آن ها را جلب کنید صد در صد پول را نقد پرداخت می کنند.

اشکال کار شما در اعتماد سازی است و مشکل در عدم به توافق رسیدن در نحوه پرداخت نیست. باید در اعتماد سازی قوی تر برخورد می کردید. شما را باید قوی تر، بزرگ تر، با اعتبار بالاتری می یافتند.باید مطمئن می شد که شما یک تامین کننده و فروشنده معتبر محصول هستید حالا اگر نمی توانید چنین کاری انجام بدهید با توجه به آن چیزی که در ارکان اعتماد سازی گفته شده برای مخاطب خود اعتماد سازی ایجاد نکردید.

این که مشتری می خواهد شما به روش LC پرداخت کنید: 
به شما اعتماد نکرده برای همین نحوه پرداخت را بهانه کرده است که وارد این پروسه شود. البته بعضی از کشورهای اروپایی تمایل به این نحوه پرداخت دارند ولی اگر اعتماد مشتری را جلب کنید بیت کوین هم به شما می دهد. حتی حاضر می شود به جای پول نقد ارز دیجیتال به شما دهد.

اما در مجموع شرایط باز کردن ال سی وجود ندارد و به آن فکر نکنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بر اعتماد سازی کار کنید.

اگر نتوانستید در آن مرحله خوب پیش بروید در پرداخت شرایط اعتماد سازی ایجاد کنید یعنی شما ابتدا به او یک سمپل می فرستید در حد پانصد دلار الی دو هزار دلار البته قواعد هر محصولی فرق می کند.

یکی از روش های اعتماد سازی:
اعتماد سازی تدریجی است یعنی در چند مرحله با حجم کم با ریسک پایین با مشتری شروع کنید چند مورد برای او بفرستید و بعد در حجم بالاتر اعتماد او را به دست بیاورید که به آن روش پلکانی هم می گویند. از پله پایین با حجم کم شروع می کنید تا پله بالا با حجم بالا اعتماد را جلب کردید و دیگر برای پرداخت و این که انجام می گیرد یا نه نگرانی ندارید.

اول از همه سعی کنید در اعتماد سازی بهتر عمل کنید:
اگر زمانی به نتیجه نرسیدید و در پرداخت خوب پیش بروید برای این است که در اعتماد سازی خوبی نداشتید به خاطر این نیست که در نحوه پرداخت کنسل شده، اعتماد را جلب نکردید جزییات اعتماد سازی بعدها توضیح خواهد داده شد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>