اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

لیبل

لیبل برای محصولات صادراتی:
اغلب تاجران دوست دارند لیبلی داشته باشند که برای همه بازارهای داخلی و خارجی بتوان از آن استفاده کرد و نیازی به طراحی مجدد نباشد.

در اصل طراحی لیبل بستگی به مشتری دارد که می خواهد از شما خرید کند، ممکن است مشتری از شما بخواهد که برای طرح بسته بندی کالا، لیبل مختص فرد خریدار را استفاده کنید.

چرا که خریدار هزینه ها، پول کالا، محصول و خدمات را می پردازد و در ازای آن از شما درخواست دارد که برند آنها را استفاده کنید، چرا باید برند شما را تبلیغ کند و روی محصولات قرار دهد؟

اگر برند شما از شهرت خوبی برخوردار است، پس قطعا برند شما نیست و مربوط به تامین کننده است.
ولی اگر برند شما مشهور نیست قطعا از شما می خواهد که از برند خودشان استفاده کنید.

در گمرک مبدا یعنی گمرک کشور خودمان باید از گمرک تاییده بگیرید چرا که هر روز قوانین آن در حال تغییر است ولی در گمرک مقصد باید تاییده طرف مقابل را داشته باشید.

هر کشوری قوانین مربوط به خود را دارد و شما باید مطابق با آن کار کنید، به عنوان مثال کالاهایی را به کشور قزاقستان فرستاده بودیم که در بسته بندی های محصول تاریخ تولید به شمسی وارد شده بود.

در آن کشور تاریخ شمسی، به عنوان مثال 20/2/1399 قابل قبول نبود، چرا که آنها تاریخ شمسی را نمی‌‌شناسند و در نهایت کالاها برگشت خورد.

پس در صورتی که تاریخ را وارد می کنید باید به صورت دقیق و کامل و به صورت میلادی باشد.

بعضی از کشورها چند زبان دارند و باید به زبان های مختلف همان کشور اطلاعات مربوط به محصول روی آن درج شود.

بعضی از کشورها فقط از شما زبان انگلیسی می خواهند، باید از مشتری بخواهید که نمونه ای برای شما ارسال کنند و شما مشابه با آن و طبق نظرمشتری کار کنید.

بسیاری از عزیزان یک پیام آماده از ما دریافت می کنند و همان متن را برای صد مشتری ارسال می کند و توقع دارد که از آنها جواب بگیرد.

تجارت کردن به این صورت پیش نمی رود و باید سعی کنید در مورد هر کشوری و هر مشتری مطابق با سلیقه و زبان و فرهنگ آن کار کنید تا یک تاجر حرفه ای به حساب بیایید.

باید در این عرصه هوش و زکاوت داشته باشید و تلاش کنید:
نوع بسته بندی و طرح آن را برای مشتری خویش ارسال کنید و از آنها سوال بپرسید و تایید بخواهید و از آنها سوال کنید که نیازی هست چیزی در روی بسته بندی کم یا زیاد شود یا خیر؟

اگر نیاز است که چیزی را در طرح روی بسته بندی اضافه یا کم کنید، آن کار را انجام دهید و سپس مجددا تاییده را از آنها بگیرید تا دچار مشکل نشوید.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>