اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ماشین آلات کشاورزی

واردات ماشین آلات کشاورزی:
واردات ماشین آلات کشاورزی می تواند برای افرادی که به دنبال مدل های خاصی از انواع ماشین آلات صنعتی هستند مفید واقع شود.

موارد مصرف ماشین آلات کشاورزی و میزان تراکنش آن در جهان:
ماشین آلات کشاورزی در مواردی چون کاشت، داشت و برداشت مورد استفاده قرار می گیرد، از جمله ادوات کشاورزی پرکاربرد تراکتورها، تیلرها و کمباین های هستند.

ماشین آلات و ادوات کشاورزی جزء محصولات بسیار پر متقاضی در سطح جهان محسوب می شوند و با بررسی آمارهای صادراتی و وارداتی آن متوجه می شویم که تراکنش های جهانی این محصول حدود 80 میلیارد دلار در سال است.

کشورهایی چون آمریکا، آلمان، استرالیا، روسیه، ژاپن، برزیل و بسیاری از کشورهای دیگر جزء بزرگ ترین واردکننده های این محصول به حساب می آیند.

در بین کشورهای آسیایی کشورهایی همچون افغانستان، عراق، پاکستان، ترکمنستان، ترکیه و آذربایجان و کشورهای حاشیه خلیج فارس سالانه حدود 13 میلیارد دلار نسبت به این محصولات صادرات دارند.

پس با بازاری بسیار بزرگ و پر تقاضایی روبرو هستیم و می توانیم با بررسی ظرفیت های تولیدی و صادراتی کشورمان و با شناخت بازارهای هدف یکی از فعالان این حوزه به حساب بیاییم.

تولیدکنندگان ماشین آلات کشاورزی در ایران:
در حال حاضر در کشورمان استان هایی مثل اصفهان، همدان، اراک، مشهد و تبریز و بسیاری از شهر های دیگر در حال تولید این محصولات هستند.

جالب است که بدانید کشور ما در حوزه ماشین آلات و ادوات کشاورزی تا حدود 90 درصد به خود اتکایی رسیده است.

بنابراین علاوه بر تامین نیازهای کشور می توانیم به عنوان یک تامین کننده قوی در حوزه بین المللی ظاهر شویم.

مزیت های صادرات ماشین آلات از ایران:
از آنجایی که ایران از نظر کیفیت محصولات تولیدی تفاوت چندانی با برندهای مطرح دنیا ندارد، قیمت محصولات ایرانی بسیار کمتر از نمونه های مشابه خارجی است و همین موضوع باعث شده استقبال بسیار زیادی از طرف کشورهای متقاضی به خصوص کشورهای همسایه ایجاد شود.

یکی از دلایل مهم بسیاری از کشورها نسبت به خرید این محصول از ایران، اعتماد مصرف کنندگان و رضایت آنها از ماشین آلات و ادوات کشاورزی ساخت ایران است.

مردم به این موضوع باور دارند که ایران کشوری با زمین های کشاورزی بسیار است و ادوات و دستگاه‌های کشاورزی را مطابق با اراضی موجود تولید می کند.

به همین دلیل میزان صادرات ایران در سال های اخیر رو به افزایش بوده و کشورهای همسایه همچون افغانستان، عراق، پاکستان، ترکمنستان، ترکیه و کشورهای آسیای شرقی و کشورهای اروپایی از جمله بازارهای هدف محسوب می شوند.

میزان صادرات ماشین آلات از ایران:
ایران سالانه حدود 29 میلیون دلار از تراکنش های جهانی را به خود اختصاص داده است، اما با وجود چنین رشدی هنوز معضل وابستگی به ماشین آلات خارجی وجود دارد و درصدی از نیازهای داخل کشور از طریق واردات تامین می شود و این موضوع مانع از توسعه یافتگی صنایع کشور می شود.

فرصت عالی برای صادرات ماشین آلات کشاورزی:
با تمامی این موضوعات معافیت از پرداخت کارمزد و همچنین حمایت های دولتی علاوه بر تسهیل در صادرات این محصول موجب افزایش رقابت در تولید و بهبود صادرات شده است.

با شناخت بازارهای هدف و بازاریابی صحیح و اصولی و جذب مشتری به صادرات ماشین آلات و ادوات کشاورزی بپردازیم و درصدی از این 80 میلیارد دلار را به خودمان اختصاص دهیم.

در صورت داشتن تامین در این حوزه و وجود سرمایه های اجتماعی مناسب می توانید وارد تجارت شوید و به عنوان یک تاجر و عرضه کننده ماشین آلات و ادوات کشاورزی در سطح جهان مطرح شوید و از درآمدهای ارزی آن بهره ببرید.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>