اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

دستگاه بسته بندی زغال

زغال چوب از دیرباز به عنوان یک سوخت مناسب در گرم کردن خانه ها، پخت و پزغذا و… مورد استفاده قرار گرفته است. امروزه بیشترین استفاده از زغال در قلیان سراها، رستوران ها، مطبخ ها، آشپزخانه و…. است. باگسترش شهر نشینی تهیه زغال به صورت بسته بندی شده و آماده که بتوان آن را از سوپرمارکت محل زندگی خودمان بخریم مورد توجه قرار گرفته است.هم اکنون زغال بیشتر به صورت خرد شده و فله در بازار موجود است اما برای اینکه بتوان آن را به صورت مناسب بسته بندی کنیم نیاز به دستگاه بسته بندی زغال داریم.

دستگاه بسته بندی زغال

زغال به لحاظ وزن سبک و حجم زیادی که دارد معمولا در بسته های 700 گرمی تا یک کیلویی بسته بندی می شود. برای بسته بندی زغال از دستگاه های بسته بندی توزین دار می توان استفاده کرد. این دستگاه ها در مدل های تک توزین، دو توزین و چهار توزین ساخته می شود.

دستگاه به صورت اتوماتیک کار وزن کردن و بسته بندی کردن را انجام می دهد فقط کافی است که مخزن دستگاه بسته بندی را با محصول مورد نظر پرکنیم و وزن دلخواه خود را تنظیم کنیم و به صورت اتوماتیک کار بسته بندی را برای ما انجام دهد.

به منظور جلوگیری از ورود غبار زغال به داخل بسته از دستگاه غبارگیر در کنار بسته بندی استفاده می شود. دستگاه غبارگیر به نوعی مکمل دستگاه بسته بندی می باشد.نوع لفافه ای که معمولا در بسته بندی زغال استفاده می شود از نوع سلفون متالایز بوده و قابلیت طراحی و چاپ گوناگون را دارا می باشد.تولید کنندگان و فروشندگان زغال در سراسر کشور می توانند از این دستگاه برای توسعه کسب و کار خود استفاده کنند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>