اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

دستگاه بسته بندی زیتون

زیتون این میوه پر خاصیت و دارای انواع مواد مغذی در سطح زیادی از مناطق کشور در شهرهای مختلفی همچون رودبار، منجیل، طارم و… تولید می شود.

فرآوری و بسته بندی زیتون

دستگاه های خط فرآوری و بسته بندی زیتون شامل دستگاه شستشو اتوماتیک به همراه سیستم حباب سازی و نوار نقاله انتقال می باشد که برای شستشو مکانیزه زیتون استفاده می شود.دستگاه نوار نقاله آبگیر زیتون برای آبگیری محصول بعد از مرحله شست و شو استفاده می گردد. این دستگاه دارای نوار توری مشبک بوده و جنس بدنه آن تمام استیل می باشد.

بعد از مرحله آبگیری محصول روی میز های استیل بازرسی قرار گرفته تا به وسیله دستگاه بسته بندی فویل سیل درون ظروف یکبار مصرف بسته بندی شوند.نوع دیگری از بسته بندی به صورت وکیوم هست که زیتون را داخل پاکت های پلاستیکی ریخته و توسط دستگاه بسته بندی وکیوم هوای داخل آن را تخلیه می کنند و زیتون را به صورت بسته های وکیوم شده در می آورند.

برای سورت کردن و جداسازی و سایزبندی زیتون از دستگاه سورتینگ زیتون استفاده می کنیم این دستگاه دارای نوارهایی از جنس پلی آمید بوده و قابلیت جداسازی در چهار سایز را دارا می باشد.همچنین برای بازرسی اولیه محصول و جداسازی ضایعات و ناخالصی ها از نوار نقاله دستچین چشمی استفاده می شود این دستگاه دارای مخزن ویبره و نوار پی وی سی می باشد. سرعت حرکت نوار نیز قابل تنظیم می باشد.

این میوه از قدیم الایام از اهمیت زیادی برخوردار بوده و قدمت آن به یونان باستان برمی گردد این میوه بهشتی در قرآن نیز نام برده شده است. از جمله فواید این محصول می توان به کاهش کلسترول و کاهش ابتلا به سرطان، درمان تبخال، رماتیسم، نقرس و بیماری های مختلف دیگر اشاره کرد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>