اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

بسته بندی چای کیسه ای

جهت راه اندازی خط تولید چای کیسه ای بهتر است صنایع بزرگی که در دنیا به این کار مشغول هستند و سابقه درخشانی در تولید و بسته بندی چای کیسه ای دارند را مورد بررسی قرار بدهیم. در همین راستا خط تولید یکی از شرکت های مشهور را با هم میبینیم، با ما همراه باشید.

در آمریکا حدود هزاران سال است که چای از طریق کشتی وارد می شود.این کارخانه تولید چای کیسه ای یا تی بگ است که هر هفته حدود یکصد میلیون چای کیسه ای تولید می کند.بعد از انتقال بسته های چای از کشورهای اطراف به وسیله کشتی و کامیون، کیسه ها به بخش انبار منتقل می شوند. سپس متخصصان ویژه ای جهت مخلوط کردن چای ها کار خود را آغاز می کنند.

سه متخصص به طرق مختلف چای ها را با هم مخلوط می کنند.مختصصان مخلوط کردن چای ها یک دستیار هم دارند که ربات ها هستند. که جهت انتخاب مدل های مختلف چای و قرار دادن آنها بر روی نوار نقاله برنامه ریزی شده اند.همه چای ها با نسبت هایی که از نظر متخصصان مربوط به مخلوط کردن مورد تایید قرار گرفته اند، در ظروف استوانه ای شکلی که گنجایش 2 تن چای را دارند، جهت عمل آوری، ریخته می شود. سپس به مدت 8 دقیقه به آرامی با هم مخلوط می شوند.

بعد از آن به کیسه های 1 تنی و بعد از آن به بخش وکیوم و بسته بندی منتقل می شوند. در این بخش دوباره مورد آزمایش قرار می گیرند و چند فنجان چای از آنها تهیه و طمع و مزه آنها تست می شود.این دستگاه وظیفه تبدیل چای به چای کیسه ای را دارد. کاغذ به کار رفته برای تهیه چای کیسه ای بسیار خاص هستند. این کاغذ ها از فیبر طبیعی گیاه آباکا تهیه می شوند.

دستگاه مقدار معینی چای را در میان دو لایه از این کاغذ قرار می دهد و سپس آنها را به هم میدوزد. این دستگاه بسته بندی چای کیسه ای، قابلیت تولید 2، 000 چای کیسه ای در هر دقیقه را دارد. پس از آن چای ها در فویل از جنس آلومینیم بسته بندی می شوند تا تازه بمانند. و به سرعت به کمک نوار نقاله ها به بخش بسته بندی کارتونی منتقل می شوند.

کارتون های حاوی چای کیسه ای به وسیله ربات های دیگری روی هم چیده میشنود و سپس با محفاظ پوشانده می شوند. حالا آماده انتقال به فروشگاه ها و مغازه ها هستند.خب حالا بسته های تی بگ در شلف های فروشگاه چیده شده اند و آماده هستند تا خریداری شوند و به چای تازه و دبشی تبدیل شوند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>